Sūdzību dēlis: Reklāmā solīja tikt pie gludām pēdām, bet ar šo ierīci tas nav iespējams!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vasarā nolēmu pati sakopt savas pēdas un nopirku elektrisko pēdu vīli, jo reklāmā solīja tikt pie gludām pēdām, bet man neizdevās pie tādām tikt ar šo ierīci!”

Reklāmā solīja tikt pie gludām pēdām, bet ar šo ierīci tas nav iespējams!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Nācās talkā ņemt parasto vīli ar kuras palīdzību 5 minūšu laikā panācu reklāmā solīto. Kompānija apgalvo, ka ierīce darbojas un nav nekādu defektu, bet gribētos, lai viņi parāda, ko es daru nepareizi, lai sasniegtu rezultātu!” ar neveiksmīgo pirkumu dalās Bez Tabu skatītāja Inga.

34 komentāri

34 komentāri

 • Velga Graumane

  Velga Graumane

  Pilnas avīzes, televizors, dators ar reklāmām! Nav ko sūdzēties, ja tik viegli visam noticiet! Gan jau uztura bagātinātājus arī pērkat, ticot, ka palīdz visām kaitēm...
 • Nu ja esi aita

  Nu ja esi aita

  Tad tik vajag tevi cirpt. Citādi saaugs tonna ar villu ??
 • Guntis

  Guntis

  Manai sievai meita uzdāvināja līdzīgu aparātu
  FUSS WOHL
  Ļoti apmierināta
 • Агнеша С.

  Агнеша С.

  Es arī uzķēros un nopirku
  Gribēju sagādat sev dāvanu, bet biju vīlusies
  Ar šo ierīci var tikai pamasēt nevis sakopt! Tad jau parastā vile par 1 eiro ir efektīvāka nekā šī
 • Sandra Georgica
 • Alīne Zem

  Alīne Zem

  Jaiet un japerk labas pedu viles speciala veikala piemeram klers uz tallinas ielas un bez aparatiem noviles idealas.vienkarshi ja tas nav macits tad cilveks ari kersies pie pirma..
 • Rudīte Viļumsone Bartenberga

  Rudīte Viļumsone Bartenberga

  2018.gads. Meitiņa vēlējās mani iepriecināt vārda dienā, viņai 10 gadiņi. Pati, par savu sakrāto naudiņu, iegādājās šo ierīci(ar māsas palīdzību). Bērns, ar sajūsmu gaidīja 22.augustu, bet... liels bija bērna pārdzīvojums kad sapratām, ierīce nedarbojas. Nosūtījām atpakaļ kopā ar reklamācijas rakstu. Atbilde sekojoša... ierīce darbojas, bet jāievieto atbilstošas jaudas baterijas. Mainījām dažādas baterijas. Kamēr, aparāts griežas tukšgaitā, viss ok. Iet runa tieši par wellneo pēdu vīli. Meitene sūtīja no Studio Moderna. Sāpīgi nebija tas, ka ierīce nepilda savas funkcijas, bet gan meitas vārdi:,, Piedod, māmiņ, ka es tev tik sliktu dāvanu uzdāvināju!,, Zvanījām Bez Tabu, viņi bija gatavi veidot sižetu, bet mēs atteicām, sakautrējāmies no publicitātes.
 • Maija

  Maija

  Īsti labas mantas bez uzmācīgām reklāmām atrodam. Ja kaut ko "smērē acīs" dienu dienā, tas sen jau kļuvis aizdomīgi. Variants - pirkt internetā, tad divu nedēļu laikā (tikai termiņu gan jāievēro) var aizsūtīt atpakaļ bez gariem pierādījumiem.
 • Diāna

  Diāna

  Pilnīgi piekrītu raksta autorei.Es arī nopirku.Pēdas kopju reizi mēnesī,bet šitas štrunts nekam neder....izmesta nauda!
 • Benita Telica

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!