Sūdzību dēlis: Reklāmā solīja tikt pie gludām pēdām, bet ar šo ierīci tas nav iespējams!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

34 komentāri

“Vasarā nolēmu pati sakopt savas pēdas un nopirku elektrisko pēdu vīli, jo reklāmā solīja tikt pie gludām pēdām, bet man neizdevās pie tādām tikt ar šo ierīci!”

“Nācās talkā ņemt parasto vīli ar kuras palīdzību 5 minūšu laikā panācu reklāmā solīto. Kompānija apgalvo, ka ierīce darbojas un nav nekādu defektu, bet gribētos, lai viņi parāda, ko es daru nepareizi, lai sasniegtu rezultātu!” ar neveiksmīgo pirkumu dalās Bez Tabu skatītāja Inga.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Sveta Silakalne
 • Benita Telica
 • Marika Udalova
  +6 +6 0

  Marika Udalova

  Mazāk ticēt reklāmām.,,☝️
  Tàpat kā “superšampūni” neizñem blaugznas un “super-puper” veļas pulveri nespēj izņemt VISUS traipus, kā tiek solīts reklāmās.?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl