Sūdzību dēlis: Reklāma ar pakārtiem peļu līķiem ir neētiska un veicina vardarbību!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Pievienoju reklāmas fotogrāfijas autobusa pieturā.”

Reklāma ar pakārtiem peļu līķiem ir neētiska un veicina vardarbību!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Manuprāt, reklāma ar pakārtiem līķiem (kaut arī peļu) ir neētiska un veicina vardarbību. Tādu reklāmu vajag izņemt!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Ruta.

10 komentāri

10 komentāri

 • Sandra Skalberga
 • Dragon Ball memes LV

  Dragon Ball memes LV

  Vai tas mani padara par sliktu cilvēku, ja es šitādu sūdzību autoriem gribu iespert pa seju?
 • Gunārs Guny Skujiņš

  Gunārs Guny Skujiņš

  Šīs iespaidīgās sūdzības tiešām rosina uz vardarbību :D
  • Māris Vēgners
 • Roberts Valenburgs
 • Roberts Valenburgs
 • Janis Maulis
 • Alvis Siliņš
 • Andrzej Nemberg

  Andrzej Nemberg

  Tiešām veicina vardarbību, pilnīgi gribas uzreiz kādu novākt...
  Hmm... Varētu sākt ar Rutu. 😈😉
 • Edijs Aboltins

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!