Sūdzību dēlis: Regulāri zvana nepazīstami numuri!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Sākot no septembra man zvana divi cilvēki no nezināmiem tālruņa numuriem (+37167885337; +37167885377), kādas divas reizes mēnesī un apgalvo, ka manu numuru esot iedevis kāds paziņa Jānis, bet manā draugu lokā tāda nav.”

Regulāri zvana nepazīstami numuri!

“Ļoti uzstājīgi vēlas, lai runāju ar viņiem krievu valodā, uz ko atbildu, ka nerunāšu, bet lai runā krieviski savu “ļoti svarīgo” lietu, taču es atbildēšu latviski. Rezultātā tā dāma mani krievu valodā nosauca par slimu (boļnaja) un nolika klausuli. Taču uzdrīkstas man atkal zvanīt.

Kā tikt vaļā no šādiem nelabvēļiem, kas zvanās uz telefonu? Ieliku abus numurus melnajā sarakstā, lai man nezvana. Ceru, ka citas personas šādi indivīdi arī pārstās terorizēt ar savām “važniji dela”!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Santa.

64 komentāri

64 komentāri

 • 😃

  😃

  Nu zvanās jau visādi, ir zvanījuši pieklājīgi veikt aptauju, tad, ja ir laiks, neatsaku, jo lai cik muļķīgi, bet tas cilvēks cenšas sev naudiņu pelnīt. Tiem krievu krāpniekiem vienmēr pasaku, ka manu naudu viņiem neredzēt un lai nezvana, tad kādu laiku ir miers. Vitamīnu tirgotāji, lai piedod man😆, bet vienmēr pasaku, ka neko nepirkšu, man aptieka labāk patīk. Pati strādāju ar cilvēkiem, bet zvana man ne otrādi. Ko lai saka, cilvēki mēdz būt tiešām stulbi, viņiem pazūd elektrība, bet vainīgs ir televizora tirgotājs, jo redz tv nestrādā. Un tādi ir daudz, es tiešām biju pārsteigta, ka cilvēki ir tik neloğiski domājoši. Vai, piemēram, zvana un bļauj, ka nestrādā internets, bet to, ka pats ir izrāvis vadus, pat neiedomājas pārbaudīt, vēl noveļ vainu, ka tas operātors otrā galā tos vadus viņam (laikam telepātiski) izrāvis. Un tad tu pēc darba domā un brìnies, kā cilvēkiem var būt tik liela histērija no tādiem sīkumiem, kā viņi vispār ir spējìgi patstāvīgi izdzīvot.
 • Sigita Berzina

  Sigita Berzina

  Lv numuri ir autonatiski genereti, kas piedava elektribas pakalpojumus, pacel trubu, noklausies sakamo, ja interese poga "x", ja neineterese poga "y". Kamer to neizdariju, bombija ta nopietni
 • Monika Linde
 • Erica Rose Monroe
 • Kristīne

  Kristīne

  Zināma lieta. Vasarā vīrs nevarēja atkratīties. Ka vienu nobloķē, zvana cits nr. Kad es parunāju ar uztājīgo tirgotāju, sieviete salkanā balstiņā man sāka stāstīt, ka esot vīra mīļāka. Pēc tam papētot telefonus internetā atradam dažādas atsauksmes par neadekvātu kompāniju un līdzvērtīgiem darbiniekiem.
  Tur nav citu variantu - uzreiz bloķēt. Jo tie cilvēciņi ne tikai nemāk lv valodu, bet agresīvi ar uzbraucieniem strādā.
 • Kristīne

  Kristīne

  Man parasti zvana no lietuvas un pāris dienas atpakaļ no Somijas." Nepacēlu "un nedomāju nemaz "celt "
 • Egīls Mūrnieks

  Egīls Mūrnieks

  Šīm kompānijām numurus izsniedz sakaru pakalpojumu sniedzēji. Man draugs strādāja šādā firmā un viņiem ir pieeja datu bāzēm, kuras ir saliktas pa vecumu grupām, dzimumiem un tā tālāk. Katrs aģents saņem savu paku ar numuriem un zvana, piedāvājot to, ko likts piedāvāt. Tādā veidā pelna sev algu. Jo vairāk izdodas cilvēkus pārliecināt, jo alga lielāka. Divu mēnešu laikā, ja nespēj tikt pāri noteiktajam limitam, tevi atlaiž un ņem nākamo. Tik vienkārši tas ir un visi ar to pelna. Tas ir veids kā paši sakaru sniedzēji spēj gūt milzu peļņu, neskatoties uz to, ka tarifi ir ļoti lēti. Tāds ir biznesa triks viņiem
 • Vaira Arbidāne

  Vaira Arbidāne

  Man kad parādās svešs numurs,telefonā atbildu ar vārdiem (Mans mīļākais radio ir radio Skonto)👍 strādā labi.Ja ir pa tēmu runā tālāk, ja nav met nost, tik vienkārši 🤷🤔😂🥰🤗
 • Ronalds Mikšis
 • Arved Suur

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!