Sūdzību dēlis: Regulāri zvana nepazīstami numuri!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

64 komentāri
Regulāri zvana nepazīstami numuri!

“Sākot no septembra man zvana divi cilvēki no nezināmiem tālruņa numuriem (+37167885337; +37167885377), kādas divas reizes mēnesī un apgalvo, ka manu numuru esot iedevis kāds paziņa Jānis, bet manā draugu lokā tāda nav.”

“Ļoti uzstājīgi vēlas, lai runāju ar viņiem krievu valodā, uz ko atbildu, ka nerunāšu, bet lai runā krieviski savu “ļoti svarīgo” lietu, taču es atbildēšu latviski. Rezultātā tā dāma mani krievu valodā nosauca par slimu (boļnaja) un nolika klausuli. Taču uzdrīkstas man atkal zvanīt.

Kā tikt vaļā no šādiem nelabvēļiem, kas zvanās uz telefonu? Ieliku abus numurus melnajā sarakstā, lai man nezvana. Ceru, ka citas personas šādi indivīdi arī pārstās terorizēt ar savām “važniji dela”!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Santa.