Sūdzību dēlis: Redzot plakātu Rīgas ielās, šķiet, ka latviešu sabiedrībā sieviešu krūtis pieder vīriešiem!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šomēnes novēroju jaunu plakātu Rīgas ielās, kurš aicina sievietes pārbaudīties uz krūts vēzi.”

Redzot plakātu Rīgas ielās, šķiet, ka latviešu sabiedrībā sieviešu krūtis pieder vīriešiem!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Plakātā redzams vīrietis bez krekla ar vieglu smīnu, turklāt plakātā ir uzsvērts pārBAUDI krūtis. Krūtis nav vīriešu baudīšanas objekts, turklāt tik nopietnā tēmā kā krūts vēzis, kas skar tik daudz sieviešu. Šķiet, ka latviešu sabiedrībā krūtis pieder vīriešiem. Turklāt vīriešu prostatas pārbaudīšanas plakāts ir tik vīrišķīgs un aicinošs!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Everita.

7 komentāri

7 komentāri

 • Ilze Sila

  Ilze Sila

  Nu,par to tak visu laiku cīnās,lai reklāmās nebūtu dzimumu diskriminējošu stereotipu. Šis ir uzskatāms piemērs😂
 • Nu re
 • Inese Lagimova

  Inese Lagimova

  Arī vīriešiem tas ir ļoti aktuāli.... Apbrīnoju cilvēku analfabētismu!!!!
 • Xxx
 • Madars Karlsons
 • jibiorio
 • @ZalaisSkursteni

  @ZalaisSkursteni

  vispār... vīriešiem arī var būt krūts vēzis. par to gan mazāk runā nekā par sieviešu krūts vēzi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!