Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Gribēju iegādāties rotasslietas t/c “Minska” veikalā “Baltzelts”. Veikals bija slēgts ar zīmīti “pārtraukums līdz 10 min”. Nogaidīju 17 minūtes – neviens tā arī neatnāca.

Rakstīts “pārtraukums līdz 10 min”. Nogaidīju 17 minūtes – neviens tā arī neatnāca

Pārdevēja no pretējā veikala teica, ka tepat vien kaut kur staigā, un, kad devos prom, teica, ka piezvanīs, bet diemžēl vairs nevarēju gaidīt.

Vai šādas zīmītes ir pieļaujamas? Saprotams, ka arī pārdevējam vajag pārtraukumu, bet tāpēc ir iespēja uzrakstīt, cik ilgi man gaidīt.”

Iesūtīja: Marta

12 komentāri

12 komentāri

 • Autorei

  Autorei

  Interesanti, tev būtu bijis laiks tur kaut ko iegādāties un paskatīties, bet nebija laika vēl mazliet uzgaidīt? Acīmredzot autore nezina, kas tas ir darbs veikalā. Normāls cilvēks būtu izstaigājis citas darīšanas un atnācis labu laiku vēlāk. Tā jau viegli teikt - kur tad ir tā pārdevēja, kāpēc man uz viņu jāgaida. Zini, pārdevējs arī ir tikai cilvēks un tās 10 minūtes (pusdienlaikam vai vienkārši pauze) ir spļāviens sejā no darba devēja. Es reiz strādāju 12h un 20 minūšu pusdienlaikā knapi pietika, lai aizietu uz tualeti (uz kuru citi arī rindā gaida, ja kas) un vēl pusdienas uzsildītu un apēstu. Un viss. Šī mazā pauze, lai paēstu, lai var atkal nostāvēt kājās un skriet konsultēt tādu čīkstuļus kā tu, vārda mās. Tfu. Man jau nelabi metas no tā, cik cilvēki Latvijā var atrast par ko sūdzēties. Drīz ņaudēs par to, ka "viņš/-a uz mani ne tā paskatījās", lai gan tās būs tikai tavas stulbās iedomas.
 • Gatis Almanis

  Gatis Almanis

  Būtu normāli,ja būtu divas pārdevējas,viena otru lai aizstātu,bet banānu republikā,ka tik vairāk kāpostu ierautu nāsīs!
 • Santa
 • Enrigue Enrigue Duglass
 • Linda Antēna

  Linda Antēna

  Pārdevēji ir cilvēki, bet varbūt jāliek konkrēts laiks, kad būs atpakaļ. Pircēji arī ir cilvēki un tās 10 min var ievilkties stundās.
 • Ieva Dumpe
 • Sandra Sandrella
 • Domā loģiski

  Domā loģiski

  Pircējam nav jāzīlē cikos ir aizgājis pārdevējs! Jāliek konkrēta zīme ar to CIKOS PĀRDEVĒJS BŪS ATPAKAĻ, nevis cik ilgi viņam pārtraukums.
 • Es
 • Pircējs

  Pircējs

  Kāpēc man būtu jāzīlē pēc cik minūtēm ieradīsies pārdevēja tiešām pēc 10.min.vai varbūt jau pēc minūtes (jo es jau nezinu,vai viņa ir tikko aizgājusi vai varbūt pirms minūtēm 7).Tiešām ir tik slikti ar matemātiku, ka nevar sarēķināt cik ilgs laiks pārtraukumam būs vajadzīgs un uzlikt konkrētu zīmīti piemēram. "Pārtraukums līdz 13.20"
  • mans vārds

   mans vārds

   Tu tiešām domā, ka visu dzīvē var sarēķināt un paredzēt tikai matemātiski. Tu pat nevari paredzēt, kas ar tevi var notikt pēc minūtes, kur nu vēl stundas. Viens veikals ciet, tak ej uz citu, vai nāc citreiz. Ko taisīt traģēdiju ?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!