Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

12 komentāri
Rakstīts “pārtraukums līdz 10 min”. Nogaidīju 17 minūtes – neviens tā arī neatnāca

“Labdien! Gribēju iegādāties rotasslietas t/c “Minska” veikalā “Baltzelts”. Veikals bija slēgts ar zīmīti “pārtraukums līdz 10 min”. Nogaidīju 17 minūtes – neviens tā arī neatnāca.

Pārdevēja no pretējā veikala teica, ka tepat vien kaut kur staigā, un, kad devos prom, teica, ka piezvanīs, bet diemžēl vairs nevarēju gaidīt.

Vai šādas zīmītes ir pieļaujamas? Saprotams, ka arī pārdevējam vajag pārtraukumu, bet tāpēc ir iespēja uzrakstīt, cik ilgi man gaidīt.”

Iesūtīja: Marta

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • Ieva Dumpe
  • mans vārds
    +5 +4 -1

    mans vārds

    Tu tiešām domā, ka visu dzīvē var sarēķināt un paredzēt tikai matemātiski. Tu pat nevari paredzēt, kas ar tevi var notikt pēc minūtes, kur nu vēl stundas. Viens veikals ciet, tak ej uz citu, vai nāc citreiz. Ko taisīt traģēdiju ?
  • Sandra Sandrella

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl