Sūdzību dēlis: Pusotru nedēļu gaidām, kad apsaimniekotājs salabos elektrības slēdzi!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Pusotru nedēļu gaidām, kad koplietošanas telpā salabos elektrības slēdzi.”

Pusotru nedēļu gaidām, kad apsaimniekotājs salabos elektrības slēdzi!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

Zvanīju pirms nedēļas, solīja, ka būs divās dienās. Laikam “Rīgas namu pārvaldnieks” mums elektrību “uzsauks”!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Ilze.

13 komentāri

13 komentāri

 • Rīgas namu pārvaldnieks

  Rīgas namu pārvaldnieks

  Labdien!
  Lai varētu pārbaudīt sūdzības autores sniegto informāciju, kā arī veikt pārrunas ar atbildīgo speciālistu par savlaicīgu darba neizpildi un veikt nepieciešamos darbus, aicinām sūdzības autori precizēt dzīvojamās mājas adresi, sūtot to mums:
  * šeit, Facebook, privātā ziņā;
  * uz mūsu vienoto e-pasta adresi [email protected].
 • Juris Kante
  • Zintis Roze

   Zintis Roze

   Juris Kante ganjau var, bet tad pa ko jūs maksājat apsaimniekošanu?
  • Diana Podniece

   Diana Podniece

   Zintis Roze ,un dēļ tā tagad televīzijai jāraksta sūdzība? Nu paklau,ja tagad dēļ tādiem sīkumiem katrs rakstīs sūdzību kas tad notiks?
  • Irēna Ondzule

   Irēna Ondzule

   Rakstiet KNAB, jo viņi ir ķērušies klāt Rīgas namsaimniekam...
 • Leo

  Leo

  Nu jau vispār kauna nav. Paši nevarat salabot? Darbs piecām minūtēm. Rokas no pakaļas laikam aug.
 • Laima Ludena

  Laima Ludena

  Lampinjas nevajag nomainit..?? ,:) nu jau pilnigi pa sīkumiem cilveki shumejas...👎
  • Zintis Roze

   Zintis Roze

   Laima Ludena bet ja tas ir koplietošanas telpās? Jus pa neko tad maksājat apsaimniekošanas maksu?
  • Oskars Eglītis

   Oskars Eglītis

   Zintis Roze tur nav rakstīts kur tas slēdzis(rozete) atrodas, bet pēc bildes neizskatās ka koplietošanas telpā. Ja tas ir dzīvoklī, tad pārvaldnieks par to nav atbildīgs, tad lai sauc elektriķi, tas pa kādiem 50 euro nomainīs. Ja koplietošanas telpā, tad pašam sanāk lētāk nomainīt, nevis gaidīt uz pārvaldnieku. Es sev mājā, kāpņutelpā un pie ārdurvīm pats mainu slēdžus, lampas utt. Pašam nomainīt slēdzi izmaksā ap 3 euro, ja to darīs pārvaldnieks, tad ap 3 euro no katra dzīvokļa, jo elektriķa pakalpojumi izmaksā ap 15, 20 euro stundā. Tikai par aizbraukšanu var paprasīt ap 20 euro.
   • Pīcka

    Pīcka

    Ja tavs darba laiks ir nulles vērts - varu piedāvāt haltūru - man vajag mājā saskrūvēt lampas, astoņas izdegušas pa visu māju. Kā solīts - ne transportu ne darbu neapmaksāšu.
  • Laima Ludena

   Laima Ludena

   Zintis Roze es ari varu nopirkt lampinju un ieskruvet kapnju telpa...rokas no taa nenokritīs...👍
 • Re kā!

  Re kā!

  Tas taču nav slēdzis cien. Ilze! Tā ir kontaktligzda (rozete).
 • Evalds

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!