Sūdzību dēlis: Publiskās tualetes poda augstums ir par augstu – stipri šaubos, ka kāds uz tām sēž?!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

11 komentāri
Publiskās tualetes poda augstums ir par augstu – stipri šaubos, ka kāds uz tām sēž?!

“Labdien! Rakstu jums tāpēc, ka vasara ir pilnbriedā un sākas visur pasākumi. Un lieta tāda – nopietna! Tualetes! It kā vienmēr un visur tās ir, bet… stipri šaubos, ka kāds uz tām sēž! Esmu pamaza auguma. Brīnos, kur ražotājs ražo tik augstas un faktiski nelietderīgas tualetes, kuras pasākuma brīžos pat ir ļoti nestabili uzstādītas, kad ieejot šūpojas.

Problēma ir kur – kāpēc podu virsmas ir tik augstas! Kāpēc jālieto šķidrums (jā, mazina smaku), kurš šļakst, ja tajā pašā laikā varētu lietot želejveida masu (labi, tas viss pieciešams).

Galvenais tualetes augstums. Zinu, ka daudzām meitenēm tā ir problēma, bet kauns stāstīt. Es savukārt gribu šo problēmu celt gaismā, lai atrisinātu!”

Iesūtīja: Rigonda

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Marija Kārkliņa
  +13 +13 0

  Marija Kārkliņa

  pēdējā laikā sūdzību dēlis ir uzjautrinošs un kaitinošs ar bezjēdzīgi iesūtītām problēmām...
  p.s. ne jau augstumā vaina, bet cilvēkos - kuri nemāk nokārtoties! Burtiski un pārnesti.'
 • Mazais Jānis
  +7 +7 0

  Mazais Jānis

  A man kā normālam čalim, ar augumu virs metra deviņdesmit, kājās stāvot vispār ko izdarīt ir nereāli, galva mugursomā jāieliek, a uz ta poda sēdēt ..nu ne, paldies... netīrs tak !
 • hmm
  +6 +6 0

  hmm

  Es arī esmu maza auguma, biju festivālā, kur arī bija šīs augstās tualetes, pasmējos vīram par to cik man grūti tur tikt galā, bet ja mazliet pastiepjas uz pirkstgaliem tad viss izdodas, jo sēdēt uz viņām man personīgi negribas. Bet nu problēmu es tur galīgi neredzu, vienkārši ja gadās būt maza auguma meitenei mazliet jāpiestrādā un viss notiek. Mazāk čīkstēt vairāk mācīties čurāt :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl