Sūdzību dēlis: Preiļu saimnieks nevēlas neko darīt, lai māja būtu kārtīgā stāvoklī!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Preiļu saimnieks nevēlas neko darīt, lai māja būtu kārtīgā stāvoklī!”

Preiļu saimnieks nevēlas neko darīt, lai māja būtu kārtīgā stāvoklī!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Viņš tikai sāka, ka māja ir avārijas stāvoklī un viss! Trīs reizes tika rakstītas sūdzības, lai dara kaut ko, bet nekā!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Jana.

8 komentāri

8 komentāri

 • Elīna

  Elīna

  Preiļu saimnieks! Lūdzu sāciet kautko darīt, jo tā nau vienīgā māja kas ir tāda stāvoklī, kāpēc mums butu jātaisa remonts par savu naudu. KĀPĒC??? vienalga vēlāk no iekratas naudas jus to arī izskaitītu.
 • Kamencas deputāta brats
 • Mēs

  Mēs

  Vienreiz tas ir jāizbeidz, kāpēc mums ir jāmaksā tāda nauda par visādām apsaimniekošana ka ne ko negrib darīt, ka teica ir tikai 2 strādnieki kas taisa remontu uz visiem Preiliem da neticu es tam, lai nestāsta viņi pasakas!!!
  • MATILDE

   MATILDE

   tā ir taisnība, un daudz ir māju šādu, viss ir jādara no māju uzkrājuma, ja nav, tad ir šāds skats.
 • Es

  Es

  Jau pagajusi 14 gadi kopš mes tur dzīvojam un nekas nav mainijies,kaut gan jau tad bija solits ka jumtu labos.
 • Evita
 • Emilija ExSaukuma
 • Ilona

  Ilona

  Tas vispār ir normāli? Kur paliek nauda ko mēs maksājam. Ārprāts

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!