Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

9 komentāri
Preces tiek sūtītas no populārās iepirkšanās mājaslapas “Ebay.com” un pārpārdotas pie mums?

“Labdien! Ir daudz runāts par viltojumiem, kas pieejami Latvijas tirgū, taču kā ir ar precēm, kas tiek sūtītas no populārās iepirkšanās mājaslapas “ebay.com” un pārpārdotas pie mums?

Šie auskari pievērsa uzmanību, jo arī man tādi ir un abās mājaslapās precei ir identiskas bildes kā “ebay.com” ar informāciju, ka tie pat ir apzeltīti (bet nav)!!

Turklāt, šī nav vienīgā tāda prece! Latviešu mājaslapā pieejams vesels klāsts ar skaistumrotām, kas sūtītas no interneta par lētām naudām un tiek pārdotas par 8x dārgāku cenu, pie tam, ar kvalitātes garantiju (ko būtu interesanti pārbaudīt vai tiešām prece ir apzeltīta).”

Iesūtīja: Agnese

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Saulīte
  +4 +4 0

  Saulīte

  Šādus auskarus pirku aliexpress.com par 0,42 centiem,kādi apzeltīti :D
 • ola
  +3 +3 0

  ola

  Tieši tādas preces var nopirkt arī aliexpress.com un ir pat 10 reizes lētākas. Pati tur arī veicu pasùtījumus savām vajadzībām. Katram taču ir izvēles iespēja. Kā saka...ir auni, ir cirpēji.
 • Bizness
  +2 +2 0

  Bizness

  Vai tiešām cilvēki ir tik stulbi ?! Jā, šī prece ir no Ķīnas ar uzcenojumu. Bet , kāpēc Jūs nesūdzaties par to,ka pilni veikali ir ar Polijas precēm ar 300% uzcenojumu ?! Vai kāds ir redzēji kaut vienā veikalā preci par pašizmaksu ?! Jums tiešām liekas , ka šis ir vienīgais veikals , kur preces tiek pārpirktas ?! Iesaku spriedelētājiem pašiem skriet pakaļ precēm uz Lietuvu , Poliju, Vāciju .. tur Ir lētāk

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl