Sūdzību dēlis: Preces informācija tikai angļu un krievu valodā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Nopērkot multikatlu no “Top-shop” interneta veikala, katla navigācijas panelis ir angļu valodā, kas, protams, ir saprotams, jo ražojums ir ārzemju, taču izbrīnu rada paneļa iespējas to pārlīmēt ar uzlīmēm, kas nāk līdzi!”

Preces informācija tikai angļu un krievu valodā!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Tās ir krievu valodā, nevis kā pienāktos – latviešu valodā!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Jānis.

15 komentāri

15 komentāri

 • Janis Cerins
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Drīz viss būs tikai angļu valodā :( ....reizēm domāju,ka nedzīvoju Latvijā:(
  • Rineta Hermane

   Rineta Hermane

   Ērika Krimska Tas, ka ir ENG valodā tracina tikpat, cik RU... Te ir LV!!!
  • Ērika Krimska

   Ērika Krimska

   Rineta Hermane Ko tad tik briesmīgi tracina! negribi krievu kanalu neskaties!,bet angļu valodu pilnīgi uzspiež pat Latvijas kanālos!
  • Rineta Hermane

   Rineta Hermane

   Ērika Krimska Tur tā lieta, ka ENG pastiprināti uzspiež, pat ziņās kropļo valodu ar ENG ietarpinajumiem. RU tik lielā mērā neizjūtu kā traucējošu.
  • Inese Ramute

   Inese Ramute

   LLoti vienkàrssi,jàliek lieli sodi par valsts valodas likuma nepildiissanu.Viena otra komenteetàja refleksijas par to,ka tàdu valodu kà latviessu te nezina,likumam nav saistlossas.Lai nnem pat licenses nost,ja pàrrunas un naudas sodi neliidz.
 • Abc

  Abc

  Putniņ, kamēr būs tādi "vienalga" kā tu, tikmēr mūsu valoda pazudīs un pazudīs...
 • Rita Šķerberga
 • Laima Ludena
 • Modestas Kazimieras Gružauskas
 • Еленка Паулауска

  Еленка Паулауска

  Tāpēc ka viņi pat nezina,ka ir tāda valoda.(latviešu)
  • Gunta Brikmane

   Gunta Brikmane

   Еленка Паулауска Veikali ir, bet paši nezina, kurā valstī atrodas? 🤣
 • Putns

  Putns

  Nu un? Kur ir problēma? Nezini angļu valodu un krievu valodu - nepērc katlu.
 • Rūdolfs Petrovskis
 • Smits

  Smits

  Kamēr par šādu valsts valodas neievērošanu nebūs bargi sodi, tikmēr mēs te katru dienu saskarsimies ar necieņu un pazemojumiem visās šādās situācijās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!