Sūdzību dēlis: Pļavnieku mežā izmestas rudens lapas vairākos maisos!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Pļavnieku mežā izmestas rudens lapas vairākos maisos!”

Pļavnieku mežā izmestas rudens lapas vairākos maisos!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Cilvēki turpina cūkot mežu tālāk – virsū samestas pudeles, riepas un dažādi citi atkritumi.

Tomēr galvenais jautājums ir izmestie maisi ar lapām! Vai tiešām to īsto vieta ir mežs, kur cilvēki pastaigājas? Vai apsaimniekotājam jau sen nevajadzēja organizēt maisu savākšanu?”

3 komentāri

3 komentāri

  • Rīdziniece

    Rīdziniece

    Ned jau lapās problēma, tās vispār vajadzēja izbērt no maisiem un izkliedēt mežā - būs dabīgs mēslojums un sakņu aizsardzība, bet ja atstāj maisos, tad tas pārvēršas par atkritumu izgāztuvi. Uzsvars - atkritumi, nevis lapas.
  • Ieva Baumane Ex Tomeiere
  • Māris Štelcs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!