Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Vai valsts pārvaldes iestādes ir domātas tikai pensionāriem un nestrādājošiem cilvēkiem? Kā es varu iesniegt dokumentus pases saņemšanai, ja Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Liepājas nodaļa strādā katru darba dienu no 9 līdz 16.30, bet piektdienās vispār līdz 16?

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde Liepājā – vai tā domātas tikai pensionāriem un nestrādājošiem cilvēkiem?

Mans darba laiks ir no 8 līdz 16.30, līdz pilsētas centram jābrauc minūtes divdesmit, tātad arī pusdienas laikā (tas mums ir 30 minūtes garš) nevar paspēt.

Kāpēc man jāņem brīvdiena, lai varētu saņemt pasi? Turklāt divas brīvdienas- iesniegšanai un saņemšanai?

Iesūtīja: Sinilga

3 komentāri

3 komentāri

 • Margarita Puriņa

  Margarita Puriņa

  Cik zinu var piezvanīt un pierakstīties uz noteiktu laiku gan lai iesniegt dokumentus, gan lai saņemt.
 • Vjačeslavs Kataļikovs

  Vjačeslavs Kataļikovs

  + visam savam sacītam secinu, ja Jūs nevarat sakārtot šo lietu ar savu darba devēju, tad jums lielas problēmas attiecībās ar darba devēju. Iz savas dzīves, ne reizi mans darba devējs uz mani nav pacēlis balsi, tieši tāpat neesmu pacēlis balsi pret savu darba devēju. Ja ir bijuši aizrādījumi, tad tas par lietu un vienmēr bija kopsaucējs, jo savstarpējā cieņa.
 • Vjačeslavs Kataļikovs

  Vjačeslavs Kataļikovs

  Kas mainīsies, ja darba laiks būs līdz 17.00 vai 18.00? Piektiena ir īsā darba diena. Jums darba laiks ir līdz 16.30. Lai pabeigtu darbu un atstātu darba kabinetu (kā piemērs) tīrībā un apģērptos vajag min. 30. Aiziet uz transportu un nokļūt līdz gala mērķim... Tā vai tā nepietiek laika. Ja numuru sistēma, tad jā! Jūs tiksiet iesniegt dokumentus, bet dzīvā rinda, diemžēl. Kas Jūs tāda īpaša esat? Neticu, ka darba devējs neatļautu izbrīvēt laiku darba dienā 2-3 stundas, lai nokārtotu dokumentus. Tur arī strādā tieši tādi paši cilvēki, kā Jūs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!