Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

11 komentāri
Piedzīvojām vilšanos “Kurzemes sēklas” degvielas uzpildes stacijā Talsos

“Labdien! Piedzīvojām vilšanos SIA “Kurzemes sēklas” degvielas uzpildes stacijā Talsos, Egļu ielā 2. Mans bērns no skolas dabūja saldējuma kuponu (Godināšanas balvu) par teicamām sekmēm 2016./2017. mācību gadā.

Ar šo kuponu varēja iegūt vienu saldējumu (pēc izvēles). Tā kā bērns bija nopelnījis 2 kuponus, tad vienu izņēmām maija beigās, otru atstājām uz vēlāku laiku.

Izmantojot pirmo kuponu, pārdevējai pajautāju – vai ir kāds konkrēts termiņš, kurā šie kuponi jāizlieto, uz ko man atbildēja, ka tie ir beztermiņa un varot nākt, kad gribam. Tā arī darījām..

Šodien ejam, bet mums atteica, jo esot bijis jāizlieto mēneša laikā. Piebildīšu, ka uz kupona nekādu norāžu par izlietošanas termiņu.

Bērns ļoti saskuma par šādu attieksmi. Vairs savu kāju nesperšu tajā iestādē! Publisks fui viņiem!”

Iesūtīja: Anita

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Lana Strokša
  +24 +24 0

  Lana Strokša

  Ja,mans bērns arī dabūja šo kuponu un mēs arī nedabūjām saldējumu,jo laicīgi neaizgājām pakaļ☺☺☺protams puika sadusmojās .....nu neko darīt nopirkām lielāku 😂😂😂man pat neienāca doma iet uz bez tabu😊☺😊😊
 • Kate
  +19 +15 -4

  Kate

  Jūs vēl pēc gada varējāt aiziet ar to savu kuponu uz ''zapravku'',ak ,kāda vilšanās,kāds ievērības cienīgs sižets Bez Tabu!bet kam tas -fui,nesapratu-skolai vai ''zapravkai''?
 • Mans vārds
  +8 +7 -1

  Mans vārds

  Kurā iestādē - skolā , kas izsniedza kuponu , vai ''zapravkā'' , kas nesagaidīja , kad nāksiet pēc otra saldējuma ?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl