Sūdzību dēlis: Pie veikala nav neviena beņķīša, kur pasēdēt un atpūsties!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Biju aizbraukusi uz T/C “Akropole”. Pirmais, kas man iekrita acīs – latviešu valodas trūkums gandrīz uz visiem veikalu nosaukumiem. Tā vien likās, ka neesmu Latvijā. Kur likumi par valsts valodu?

Pie veikala nav neviena beņķīša, kur pasēdēt un atpūsties!
LETA

“Otrā lieta bija cenas uz precēm. Trekniem burtiem un cipariem kodi, bet pārējais nav izlasāms. Kas tas ir un kam domāts? Veikals ir liels, grūti visu izstaigāt. Man ar veselību diez kā nav, palika karsti, kājas nogura. Gribēju iziet ārā un pasēdēt uz soliņa, atpūsties un tad iet uz “Maximu”, bet kas tev to prieku dos?

Ārā pie durvīm nebija neviena beņķīša, kā tas ir, piemēram, pie “Depo” veikala. Vai tad tik daudz pietrūka naudiņas, ka beņķi nav? Iekšā jau ir, bet es runāju tieši par āru, kur gaisu vēsāku paelpot. Visi jau nebrauc ar mašīnām, kurās varētu pasēdēt,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Dzintra.

28 komentāri

28 komentāri

 • Justine Blina

  Justine Blina

  Nav jāsēž, ir jāiepērkas ✌️😁🤭 bet nē, ir ir tur solińi 🙂
 • Negodigi

  Negodigi

  Apsargi negrib ņemties ar bezpajumtniekiem,tāpēc soliņus novāc.
 • Kristīne Dreimane

  Kristīne Dreimane

  Kā nav? 😂🤔 Tagad jāsāk domāt, kur gan tad mēs ar ģimeni sēdējām,kamēr gaidījām kad atbrauks pakaļ? 🤔 Cik atceros, ārā bija forši, vairāki soliņi...
 • Ilze Sila

  Ilze Sila

  Jāņem līdzi savs beņķis,varēs pasēdēt jebkurā vietā
 • Natālija Ķīse
 • Lilita Kimbare

  Lilita Kimbare

  Un vēl, tur nav strūklakas un vakaros salūta! Pilnîga anarhija.
 • Santa Makcenskova

  Santa Makcenskova

  Nu un kur sūdzības par to ka pie Maxima xxx nau soliņa 🤣😂😅
 • Sanija Marinska
 • Egils Kupra

  Egils Kupra

  Nav ko se’de’t, visi iepirkties, nav neka’ds parks😂
 • Edgars Rāviņš

  Edgars Rāviņš

  viss teksts un sūdzība ir smieklīga !! apsēsties arī ir kur,nevajag piesieties kur nevajag,visiem zināms cik liels ir veikals..taka nav ko d**st :D un ja kas apkārt ir pieturas,tur var pasēdēt :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!