Sūdzību dēlis: Pie Ķemeru purva laipas esošās stāvvietas zīmes maldina cilvēkus!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
Pie Ķemeru purva laipas esošās stāvvietas zīmes maldina cilvēkus!
JĒKABS ANDRUŠAITIS

“Sāk parādīties siltais laiks, un daudzi cilvēki dodas ārpus Rīgas baudīt skaisto laiku. Arī es ar savu ģimeni nolēmu doties uz Ķemeru purva laipu, šo vietu apmeklējam gadā vismaz trīs reizes. Nesaprotu, kāpēc pie purva ir autostāvvieta, kur norādīts, ka tā ir maksas? Bet maksas automāta nav, kas maldina cilvēkus.”

“Tas nav šogad pirmo reizi, bet jau vismaz divus gadus. Cilvēki staigā pa visu stāvlaukumu, meklējot šo automātu, diemžēl bezjēdzīgi, vai arī cilvēki izvēlas mašīnu nolikt ceļa malā, jo domā, ka tā ir maksas stāvvieta, līdz ar to zemes ceļā uz purvu nav iespējams apmainīties divām mašīnām garām, kas arī rada apgrūtinājumu.

Piemēram, šo svētdien šā iemesla dēļ, cenšoties izmainīties, pāris mašīnas “gulēja” grāvī, ceļa malā, jo ceļš bija viena liela slidotava,” ziņo “Bez Tabu” skatītāja Anna.