Sūdzību dēlis: Pie kases nav neviena pārdevēja!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vai tad tiešām gados vecāki prot apkalpoties pašapkalpošanās kasēs? Parastās kasēs neviena pārdevēja.”

Pie kases nav neviena pārdevēja!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kas izdevīgāk? Neapmierināti klienti, stāvot ļoti garā rindā? Vai pārdevējas, kas ir darbā, bet nav pie kases?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Rihards.

22 komentāri

22 komentāri

 • Xggh
 • Normunds Liepins

  Normunds Liepins

  Ak mans dievs...... Pašapkalpošanas kasē nav kasiera..... Šausminoša globāla problēma... Pizdec
 • Vita Traumane

  Vita Traumane

  Ar piedzīvots tas pats maxsimāa Liepājā. Pa ko tad kasierēm maksā naudu? ka, bieži kasēs nav kas apkalpo un cilvēki stāv gaida milzīgās rindās🙉 kur vēl veci cilvēki un māmiņas ar bērniem. Tad prekškam kasieres🤔 tad lai visur ieliek robotus 🤣
 • Kristīne Dreimane

  Kristīne Dreimane

  Ja jau tik slinks, lai sevi apkalpotu, tad vajadzēja interneta pasūtīt, un kundziņam visu pie durvīm piegādātu.
 • Zigis Frīdis (Jautrītis BAIGAIS)

  Zigis Frīdis (Jautrītis BAIGAIS)

  Jā, Salaspils MAXIMĀ kasieres ir bieži piedzērušās...:-)
 • Agris Aboltins

  Agris Aboltins

  Kas tur tāds?! Ko, nevarat visa rinda aprunāties par sadzīviskām lietām?! Tāpat vien. Un kas, kā pārējie nepazīstami. Ārzemēs, ko visi ceļ par piemēru, tā dara. Kas latviešiem ir par mūžīgajām problēmām?
 • Aiva Zelmene
 • Dinija Bogdanova
 • Evija

  Evija

  Pakaļu ar ja slauka jūsu vietā? Tas kases jau ir tik vienkāršas ka vienkāršāk nevar būt
 • Erķevica Santa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!