Sūdzību dēlis: Pēc zālēm tā arī netiku, jo priekšā bija ļoti gara rinda!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Pēc zālēm tā arī netiku, jo priekšā bija ļoti gara rinda!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Pagājušo piektdien, dodoties pēc nepieciešamajām zālēm uz aptieku Purvciemā, pie medikamentiem tā arī netiku, jo priekšā bija 10 cilvēku gara rinda – pārsvarā ar cilvēkiem gados un māmiņām ar bērniem.”

“Pēc 15 minūtēm devos prom, savu kārtu laika trūkuma dēļ nesagaidījusi. Pamatīgi nosalu, bet zāles tomēr iegādājos pēcpusdienā, izstāvot rindu pie kādas citas aptiekas. Paziņas stāstīja, ka līdzīga situācija novērojuši arī Ogrē.

Saprotu, ka aptiekām jāievēro valstī noteiktie ierobežojumi, bet šobrīd, kad ārā auksts un nepatīkams, vairumam, pēc redzētā, stāvēšana garajā rindā sagādāja grūtības. Arī pati decembrī teju mēnesi nogulēju uz gultas ar smagu plaušu karsoni.

Vai tiešām cilvēkiem, lai tiktu pie zālēm, ir jāsaldējas un jāapdraud sava veselība? Arī pie pasta nodaļām un lielveikaliem rindas tikpat garas, taču esmu dzirdējusi, ka lielākā daļa farmaceitu jau ir vakcinēti, tāpēc, vai aptiekas nevarētu būtu vietas, kur pulcēšanās nosacījumus vajadzētu atvieglot? Jo ātrāk cilvēki tiktu pie zālēm, jo mazākas būtu rindas un drūzmēšanās pie tām, un mazāka iespēja saķert kādu citu kaiti vai vismaz pamatīgi nosalt!” Bez tabu Sūdzību dēlī raksta Zanda no Rīgas.