Sūdzību dēlis: Paziņojums uz veikala durvīm lika aizdomāties!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Nesen biju aizdevies uz kādu moto preču veikalu Artilērijas ielā 45. Uz ieejas durvīm bija kāds paziņojums angļu valodā.”

Paziņojums uz veikala durvīm lika aizdomāties!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Izlasot lika nedaudz aizdomāties! Kā varu zināt, vai pats neietilpstu norādītajā personu grupā? It kā varētu pajautāt pārdevējam, bet,, lai to izdarītu, tāpat nāktos iet iekšā.

Un kā rīkoties cilvēkiem, kuri vispār nerunā angliski? Varbūt der noskaidrot, vai nevajadzētu sastādīt līdzīgu instruktāžu arī valsts valodā. Cik vispār ir ētiski likt līdzīgas norādes uz veikala durvīm?

Jāsaka, ka apkalpošanā īpašu iebildumu nebija, bet tomēr likās, ka kungam aiz letes īpaši darbs ar cilvēkiem un pārdošana pie dūšas neiet,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Kaspars.

52 komentāri

52 komentāri

 • Artsi

  Artsi

  Ko jūs smejaties, stūlbajiem cilvēkiem arī ir jūtas. Bet ja cilvēk aizdomājās iet iekšā vai ne. Tad jau laikam satraukuma pamats ir redzams 😉
 • Mareks Kurts Beningtons
 • Oļegs Krivko
 • Tom Jordan

  Tom Jordan

  Nabadziņš... Kā viņš pārkāpa sev pāri un iegāja veikalā?
  Nabaga cilveks... Ai ai ai ai
 • Oto Juris Seļickis

  Oto Juris Seļickis

  Ja šī zīme liek sev jautāt vai tā attiecas uz tevi, tas nozīmē ka viņa attiecas uz tevi
 • Jolanta Rodionova
 • Dina Briede
 • Janis Jekabsons

  Janis Jekabsons

  Man vienīgajam liekas, ka autors izcelās ar savu stulbību :)
 • hehe
 • Ivars Feldmanis

  Ivars Feldmanis

  "Autoru lika aizdomāties, vai viņš nav tajā kategorijā"?? Ja jau sūdzās par šo izkārtni tad jau noteikti ir tajā kategorijā :D Normāls cilvēks pasmīnētu un ietu iekšā :D
  Autors bija pārliecināts par sevi, tāpēc apgriezās un aizgāja..m

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!