Sūdzību dēlis: Paziņojums uz veikala durvīm lika aizdomāties!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

52 komentāri
Paziņojums uz veikala durvīm lika aizdomāties!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Nesen biju aizdevies uz kādu moto preču veikalu Artilērijas ielā 45. Uz ieejas durvīm bija kāds paziņojums angļu valodā.”

“Izlasot lika nedaudz aizdomāties! Kā varu zināt, vai pats neietilpstu norādītajā personu grupā? It kā varētu pajautāt pārdevējam, bet,, lai to izdarītu, tāpat nāktos iet iekšā.

Un kā rīkoties cilvēkiem, kuri vispār nerunā angliski? Varbūt der noskaidrot, vai nevajadzētu sastādīt līdzīgu instruktāžu arī valsts valodā. Cik vispār ir ētiski likt līdzīgas norādes uz veikala durvīm?

Jāsaka, ka apkalpošanā īpašu iebildumu nebija, bet tomēr likās, ka kungam aiz letes īpaši darbs ar cilvēkiem un pārdošana pie dūšas neiet,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Kaspars.