Sūdzību dēlis: “Paviršība latviešu valodā uz katra stūra!”

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

14 komentāri
“Paviršība latviešu valodā uz katra stūra!”

“Rīgā pareizrakstība ir daudziem sveša lieta… Ziepniekkalna veikalā arī bija piesprausta lapiņa pie sienas ar šausmīgu rakstības stilu,” raksta “Bez Tabu” skatītāja Digna.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Andzaans Laizans
  +12 +12 0

  Andzaans Laizans

  Saskaņa tiks pie stūres un visi varesiet acis un smadzenes mežğīt burtojot...
 • Krista Upite
 • Dita
  +7 +5 -2

  Dita

  Var redzēt, ka arī Maiya Maiya skolā tikai deldējusi solu... Mums valoda ir palikusi teju vienīgā vērtība, kas vēl ir palikusi. Un ļaut, lai to kropļo uz katra stūra, ir latvieša necienīga rīcība un savdabīga vienaldzība. Ja jau šeit dzīvo, lai mācās runāt un rakstīt, un nekropļo valodu. Internetā var visu atrast, ja labi grib...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl