Sūdzību dēlis: Pavērās briesmīgs skats – visas zivis beigtas, peld ar vēderiem gaisā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kur man būtu jāvēršas ar savu sāpi, ja piemājas dīķī Saldū visas zivis nezināmu iemeslu dēļ nobeigušās?”

Pavērās briesmīgs skats – visas zivis beigtas, peld ar vēderiem gaisā!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Daudzus gadus dzīvoja zivis manā dīķī – gan krāsainas, dekoratīvas karūsas, orfas, parastās karūsas, amūri utt. Aizvakar pavērās briesmīgs skats – visas zivis beigtas, peld ar vēderiem gaisā, citas guļ dīķa apakšā,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Gunda.

6 komentāri

6 komentāri

 • Es
  • Zirneklis

   Zirneklis

   Brīdinājums citiem dīķī dirsëjiem lai nelieto dimdeņkāpostus
 • Kristine Valdajeva
 • Mārtiņš Šneiders

  Mārtiņš Šneiders

  Ja stāvošs ūdens tad varbūt zilaļģes vai kādas citas toksiskas savairojušās.🤔
 • Arnita Zadvinska

  Arnita Zadvinska

  Noteikti, ka nevis pameklēt Google informāciju, bet uzrakstīt sūdzību
 • Gundars Apkalns

  Gundars Apkalns

  Tak noņem ūdens analīzes . Man ar ielaižot zivis 3 dienā visas beigtas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!