Sūdzību dēlis: Pasūtīju skaistu zaķa mantiņu, bet realitātē saņēmu briesmoni!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Pasūtīju dāvanu internetveikalā expressshop.lv – skaistu, mīkstu zaķa mantiņu, 44 cm, bet reāli saņēmu briesmoni.”

Pasūtīju skaistu zaķa mantiņu, bet realitātē saņēmu briesmoni!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Tas pats arī T/C “Domina” kādā rotaļlietu veikalā un gan jau tāds pats ir arī 220.lv veikalā. Kāpēc tad bildi likt skaistu? Reāli sanāk bēdīgi par iztērētu naudu, laiku un garastāvokli!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Lada.

34 komentāri

34 komentāri

 • Es
 • jaa

  jaa

  Nu vienkārši - pirmais zaķēns ir safrizēts, otrs - noaudzis, jo frizētavas ir ciet!
 • Jaja Nene
 • Vaira Arbidāne

  Vaira Arbidāne

  Zaķītis drusku sabozies,kas tur liels 🤷laukā jau ar nekādi plusi vēl nav 🤫🤭🤣😜
 • Tiktak
 • Maigonis XL

  Maigonis XL

  Man arī atnāca mākslīgā vagīna, kas ir reāli par šauru, ko man darīt?
 • Helikopters Menti

  Helikopters Menti

  Lada ir jukusi. Ladai jāmācās mīļmantiņas. Nu, kas tas par sviestu - briesmonis? Ceļā saburzījies kažoks, gluži kā īstam zaķim.
 • Sergejs

  Sergejs

  SUDZETIES PAR TADIEM NIEKIEM IR VIENKARSI STULBI. BILDES VISS IZSKATAS LABAK.
 • Elita Kohanovska

  Elita Kohanovska

  😅,super komentārs, pirms izķemmēt labāk izmazgāt.
 • Ome

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!