Sūdzību dēlis: Pasūtīju preci, bet neesmu to saņēmusi! Veikalu sazvanīt nav iespējams!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

4 komentāri
Pasūtīju preci, bet neesmu to saņēmusi! Veikalu sazvanīt nav iespējams!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Pasūtīju preci 7. decembrī, apmaksāju rēķinu, bet neesmu saņēmusi nekādu apstiprinājumu, ka prece tiks piegādāta, profilā rādās, ka prece tiek komplektēta, sazvanīt klientu servisu nevar, jo neviens neatbild, uz e-pastiem un facebook.com lapā arī neatbild.”

“”K Senukai” facebook.com lapā ir vēl cilvēki, kas komentējuši tieši tādu pašu rīcību, ka preci nesūta un sazināties nav iespējams. Daļa preces man jau šodien bija jāsūta uz AK, bet nevaru nosūtīt, jo neesmu saņēmusi.

Vēl piektdien jādāvina, bet izskatās, ka nebūs. Varbūt šis veikals ir bankrotējis un tagad tik ievāc naudu no klientiem. Jo arī par 1A interneta veikalu no kolēģa saņēmu informāciju, ka pasūtījis telefonu, bet atbildes nekādas!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Baiba.