Sūdzību dēlis: Pasažierus samulsinājušas drošības pārbaudes uz “Tallink” prāmja jeb, pareizāk sakot, to trūkums!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

11 komentāri
Pasažierus samulsinājušas drošības pārbaudes uz “Tallink” prāmja jeb, pareizāk sakot, to trūkums!

“Labdien! Rīgas ostā ik dienu vairāki simti un pat tūkstoši atpūtnieku kāpj uz pasažieru prāmja klāja, lai dotos uz Stokholmu un atpakaļ. Bet ne vienu vien no viņiem samulsinājušas drošības pārbaudes jeb, pareizāk sakot, to trūkums.

Salīdzinot ar avio nozari, prāmju pasažieru kontrole ir pašiem pasažieriem tikpat kā nemanāma! Bet vai tiešām nevienam nerūp sava drošība?”

Iesūtīja: Artūrs

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Tallink Latvija
  +4 +4 0

  Tallink Latvija

  Labdien! Tallink kā svarīgāko prioritāti uzskata cilvēku drošību uz kuģiem. Mūsu drošības plāni, kurus apstiprinājusi atbilstošā kuģa karoga administrācija, ir cieši saistīti ar vispārējo drošības līmeni mūsu galamērķu valstīs. Mums ir profesionāla sadarbība ar policiju, muitu, robežsardzi un citām ar drošību saistītām iestādēm. Informācijas apmaiņa ir operatīva, un visām iesaistītajām pusēm ir detalizēti rīcības un drošības plāni, kas iekļauj arī noteiktus preventīvus pasākumus. Bagāžas, transportlīdzekļu un kravas autotransporta drošības pārbaudes veic atbildīgās institūcijas, tai skaitā robežsardze un muita. Mēs aicinām mūsu pasažierus sadarboties ar drošības dienestu darbiniekiem. Notiek dokumentu kontrole, mūsu darbiniekiem ir instrukcijas, un viņi ir apmācīti, kā rīkoties noteiktos gadījumos. Tas pats arī attiecās uz drošības pārbaudēm, kuras veic mūsu drošības dienests un atbildīgās valsts iestādes, tai skaitā, policija, robežsardze un muita. Drošības procedūras tiek veiktas saskaņā ar attiecīgā līmeņa drošības plānu, sadarbojoties ar policiju, robežsardzi un muitu. Drošības apsvērumu dēļ mēs nevaram sniegt plašāku informāciju par drošības plāniem, kas iekļauj arī noteiktus preventīvus pasākumus. Jūsu Tallink
 • Dace Lapiņa
  +2 +2 0

  Dace Lapiņa

  Un, kad ieviesīs stingru pārbaudi, tad atkal kādam nebūs labi un pīkstēs.
 • Vladislav Knazev

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl