Sūdzību dēlis: Pašapkalpošanās automazgātava sniedz nepatiesu informāciju!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Bieži izmantoju pašapkalpošanās automazgātavu “Puto”, bet nesen pamanīju, ka sniegtā informācija pie mazgātavas neatbilst patiesībai.”

Pašapkalpošanās automazgātava sniedz nepatiesu informāciju!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Proti, pie vietas, kur jāiemet monētas, lai varētu uzsākt mazgāšanu, norādīta informācija, ka, samaksājot 50 centus, iespējams mazgāt auto 1 minūti. Bet realitātē, samaksājot 50 centus, iespējams mazgāt auto tikai 50 sekundes, iemetot 1 eiro – 100 sekundes, nevis 120 sekundes, kā tam vajadzētu būt pēc sniegtās informācijas, iemetot 2 eiro – tikai 200 sekundes, bet nevis 240 sekundes kā tam vajadzētu būt. Šīs automazgātavas ir ļoti populāras, un katru dienu, apzinoties vai neapzinoties, tiek apkrāpts ļoti liels cilvēku skaits.

Šī neatbilstība vērojama dažādās “Puto” mazgātavās, nevis vienā konkrētā, līdz ar to tā nav vienas mazgātavas kļūda, bet visas sistēmas kļūda!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Ieva.

24 komentāri

24 komentāri

 • Ivars Var
 • ...
 • Roberts Ķezbers
 • Karina Vasiljeva

  Karina Vasiljeva

  Nu tad kliente,lai ņem šļauku un mazgā pati mājas 🤷‍♀️!!atrada problēmu!!
 • 777
 • Anatolijs

  Anatolijs

  Skaita centus, bet būtu jāpietiek minūtei. Kad veikalā izdod 5 vai 10 centus mazāk, kāda ir tad Jūsu reakcija? Vēl jo vairāk, ja pieņemam, ka pa visām automazgātuvēm noslodze ir uz 100% vienam aparātam, tad kļūda sastāda nedaudz virs 5000 eur iekasētas papildus naudas. Bet redzot rindas dienas laikā, domāju, ka noslodze ir daudz lielāka, līdz ar to summa arī pieaug.
 • Виталий Юрьевич

  Виталий Юрьевич

  Karstā ziņā, šoks, ažiotāža, Kremļa roka 😂😂😂🤦‍♂️
 • Ēriks Malovka
 • Mārtiņš Šarna

  Mārtiņš Šarna

  Realakie kapeiku piseji.
  Mazgajiet savus auto tad majaas ar sluteni vispar liksies pa velti un nebus jacikst.
 • Renārs Astra

  Renārs Astra

  Lūk, šis ir tas brīdis, kurā es šajai lapai atsekoju :)
  Paldies ✋

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!