Sūdzību dēlis: Pārvaldnieks patvaļīgi aiznaglo atkritumu vadu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“5. augusta pēcpusdienā Īslīces ielas 1 iedzīvotājus sagaidīja pārsteigums.”

Pārvaldnieks patvaļīgi aiznaglo atkritumu vadu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Aiznaglots atkritumu vads. Ko nu? Atkritumus nest kaimiņiem? Nekādu paziņojumu nekur nav. Atkal akmens “Rīgas namu pārvaldnieka” dārziņā. Rīgas mēra vēlēšanās noteikti uzvarētu tas, kurš solītu ieviest kārtību “Rīgas namu pārvaldniekā!”” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Ineta.

8 komentāri

8 komentāri

 • Andrejs Rudzītis

  Andrejs Rudzītis

  Jau sen tak ir runāts ka visi atkritumu vadi ir un būs jādemontē. Bez Tabu, jūs pat varējāt neko nerakstīt, bet palasīt pašvaldību saistošos noteikumus par atkritumu apsaimniekošanu!
 • Ziņot kam

  Ziņot kam

  Kas vēl ir jāpaziņo?
  Rīgas domes saistošie noteikumi Nr.87
  Rīgā 2019.gada 29.novembrī (prot. Nr.70, 2.§)
  Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Rīgas pilsētā
 • Ēriks Čivželis
  • Māris Vēgners

   Māris Vēgners

   Ēriks Čivželis viņi neatšķir skruvi no naglas.
 • Dzintars Cygnus Gulbis
 • Es

  Es

  papildus tikai par labu veselībai pakaļu izvilkt ārā lai izmestu miseni.... pie tam nav jau zināms kurš aizskrūvēja, varbūt kaimiņš
 • Nu re
 • Jaa

  Jaa

  Parasti jau visur slēdz atkritumu vadus, jo tā ir lieka smaka trepju telpās un žurku barotne. Bez tam nav iespējama atkritumu šķirošana. Gan jau arī jums kaut kur lejā pagalmā būs konteineri, gan netīrumiem, gan šķirotajiem atkritumiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!