Sūdzību dēlis: Pārdod vecus žurnāla numurus!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vēlējos bērnam nopirkt “Ledus Sirds” žunālu, jo ir klāt Adventes kalendārs.”

Pārdod vecus žurnāla numurus!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Cik forši. Sāku petīt – atkal vecs žurnāls. Jau kuro reizi, viņi tik pieliek dāvaniņas un tirgo. Bērns ierauga un grib to žurnalu. Es uzskatu, tas nav normāli. Ja ir kāds konkurss, bērns nemaz nevar piedalīties, jo žurnala numurs ir vecs!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Indra.

9 komentāri

9 komentāri

 • Egmont Latvija SIA
 • Egmont Latvija, žurnāla

  Egmont Latvija, žurnāla "Ledus sirds" izdevējs

  Sveiki!
  Žurnāls "Ledus sirds" iznāk reizi divos mēnešos. Šis - 6/2020 - ir gada noslēdzošais numurs ar klāt pievienotu rotaļu Adventes kalendāru.
  Lai gaišām domām pildīts Ziemassvētku gaidīšanas laiks!
 • tā dura indra

  tā dura indra

  varētu uzlikt brilles pirms ko pērk.Ir atsevišķs žurnāls ar adventes kalendāru.
 • Estere Aziz

  Estere Aziz

  Ir tik forshi, ka dziivee nav nekaa lielaaka par ko uztraukties, kaa siichu zhurnaalu. Kaut visiem taada dziive!
 • Rūdolfs Petrovskis
 • Ģirts Harmsons
 • TOMATS

  TOMATS

  nav jau ziņu žurnāls, pa lielam tajos bērnu žurnālos gadiem nekas nemainās.
 • Lohiem

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!