Sūdzību dēlis: Pārbaudīju sejas masku kvalitāti un biju vīlusies!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Iegādājos vietnē www.mask.lv sešas sejas maskas, jo tās ir nepieciešamas gan sabiedriskajā transportā, gan apmeklējot tirdzniecības vietas. Saņemot maskas, pārbaudīju to kvalitāti, mēģinot caur masku nopūst sveci un pūšot caur to dezodorantu. Abi mēģinājumi bija neveiksmīgi – attiecīgi kvalitāte pievīla.”

Pārbaudīju sejas masku kvalitāti un biju vīlusies!
PIXABAY

“Sazinājos ar uzņēmumu, bet viņi man sacīja, ka maskas ir higiēnas prece, kas nozīmē, ka šajā gadījumā 14 dienu laika tās nevar atgriezt atpakaļ, neatkarīgi no tā, ka tās iegādātas internetā, kas arī ir taisnība. Bet tas, kas mani uztrauc, – noteikti lielākā daļa patērētāju šīs maskas nepārbauda un lieto, uzticoties ražotājam, lai gan tas nekur nav noteicis, ka tām pēc kvalitātes rādītājiem ir jābūt tādām, lai, piemēram, caur to nenopūstu sveci.

Sāku draudēt ar to, ka esmu gatava iet arī uz masu medijiem, uzreiz man solīja atgriezt naudu. Sapratu, ka, ņemot vērā esošo situāciju, nevar šo šādi atstāt, jo tomēr mēs pandēmijā esam atkarīgi viens no otra, no noteikumu ievērošanas utt. Ja cilvēks it kā ievēro noteikumus, lietojot masku, kuru nav pārbaudījis, no tās tiešām nav nekādas jēgas. Manuprāt, uzņēmums šajā situācijā maldina patērētājus un izmanto šo situāciju savā labā. Nesmuki, nesmuki, nesmuki!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Antra.

44 komentāri

44 komentāri

 • Ilonciks

  Ilonciks

  Arī es esmu ļoti vīlusies. Tagad ir žēl, ka pirms pirkšanas neiedomājos šeit ielūkoties. Strunts ar tiem 8 eiro, bet dusmas, ka šitā smauc cilvēkus.
 • Juris

  Juris

  Vai vispar vinas no kka aisarga un ir vajadzigas? Vai karteja kovid afera?
 • Juris Kivlenieks

  Juris Kivlenieks

  Sūds un maza druska tās maskas.Izlasiet instrukciju lētā gala maskām.
 • Valentin Gribanov
  • Renars Zondaks

   Renars Zondaks

   Valentin Gribanov Ir cilvēki, kuriem neinteresē no kā tā lupata taisīta 😐
 • Vlada Eglite
 • Ivars

  Ivars

  Gribejat ko labaku par vinkeles iepirkumu kur tagad kluse. Nesa to sudu vien. Cenas sagrieztas cik var uz augsu. Paldies jasaka tadai maitai un citiem ka vinkelei
 • Harijs Līgotnis
 • Riki

  Riki

  Arī es uzķēros uz šīm firmas Rita ražotām maskām. Velti izmesta nauda. Kvalitāte briesmas. Pat parastās medicīnas maskas ir biežākās nekā šīs izslavētās. Pat nesāku lietot izmetu miskastē. Esmu pārliecināta ka pa pāris mēnešiem jau sapuvušas Getliņos.
 • Ilze Sila

  Ilze Sila

  Neko nepārbaudu un nelietoju.ieturu distanci,galējas nepieciešamības gadījumā pašas lakats vai šalle gana laba.
  Paskatieties kā tv rāda pareizu maskas uzlikšanu,kurš pirms kāpšanas autobusā vai ieiešanas veikalā ,pirms maskas uzlikšanas var nomazgāt rokas! Izsmiekls kaut kāds
 • Nu, nu

  Nu, nu

  Vai tas apsolītais sudrabs tur ir? To vajadzēja pārbaudīt. Nu, ražotājiem jāsūdz tiesā par neslavas celšanu un zaudējumu radīšanu. Lai neelpotu, plastmasas maisiņu uz ģīmja un , aiziet.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!