Sūdzību dēlis: Parādījusies reklāma, kas atgādina vīriešu dzimumorgānus!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Rīgas ielās parādījusies reklāma, kas ļoti atgādina vīriešu dzimumorgānus!”

Parādījusies reklāma, kas atgādina vīriešu dzimumorgānus!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Man tas šķiet nepieņemami un perversi!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Uldis.

27 komentāri

27 komentāri

 • Lambriks

  Lambriks

  Suudzambiibele Rakstaamgalds . VNK kaa nav slinkums pa katru kaksi suudzeeties ?????????????????
 • Es
 • Re kā!

  Re kā!

  Uldi,tu būtu priecājies ka vīriešu lietas reklamē! Kaut atceras par vīriešiem. Jo pārsvarā dāmu reklāmas laiž gaismā,vīriešu reklāmu nav redzēts. 😁
 • Pirktspēja
 • rommels
 • Svetlana Kravčuka

  Svetlana Kravčuka

  Nebūtu šī sūdzība, i nebūtu piefiksējusi, ka tur krāniņš😂
 • Iewa Pakārkle

  Iewa Pakārkle

  Bet tāpat mājās visu izrunājām. Jo pirms mē eša mūsu mīļais vectētiņš ar prostatas vēzi aizgāja.
 • Iewa Pakārkle

  Iewa Pakārkle

  Nu man meita arī uzreiz jautāja kapēc tādas reklāmas uz ielas izliek? Baigi neiedziļinājos... Teicu.. Nezinu. Un pārgāju uz citu tēmu.
  • Re kā!

   Re kā!

   Redzi Ieva,cik gudra un manīga tev meita,droši vairāk zin par mammu.
 • Iluta Jakubovska
 • Ērika Krimska

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!