Sūdzību dēlis: Par repatriācijas reisa biļetēm prasīja gandrīz 900 eiro!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Noklausījos ziņas par repatriācijas reisu, biju, maigi sākot, dusmīga, jo paziņoja, ka 3 daļa esot nobijusies par to, ka būs piespiedu pašizolācija. Tā gan nav tiesa.”

Par repatriācijas reisa biļetēm prasīja gandrīz 900 eiro!
PIXABAY

“Mana māsa ar savu ģimeni vēlas atgriezties mājās, laikus bija jau nopirkuši biļeti, lai būtu lētāk. Bija nopirkta uz 28. decembrī. Darbs uzteikts, īre uzteikta, bet bija aizliegums. Zvanīja uz vēstniecību, savāca visus papīrus, ko pieprasīja, un tad viņiem atsūta ziņu – lai atgrieztos ar repatriācijas reisu, biļetēs vajadzēs samaksāt 890 eiro par 2 pieaugušajiem un 2 mazām pirmsskolas meitiņām.

Māsai asaras! Ja viņa samaksātu šo naudu, atbraucot, viņai uz rokas paliktu tikai 30 eiro. Kur ir tā saucamā palīdzība no mūsu valsts? Kāpēc tā jāmelo? Un viņa nav vienīgā ģimene, kas bija spiesti atteikties no šā reisa!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Kristīne.

290 komentāri

290 komentāri

 • Valentīns

  Valentīns

  Manī rada izbrīns par cilvēku ļaunumu ,bet taču viņa brauca nopelnīt iztiku.Viņa negāja ar pastieptu roku.Ar šādiem nezinu kā viņus nosaukt šai valstij nav nākotnes
 • Krista

  Krista

  Nu palasiet taču uzmanīgāk, uzteikts darbs un īre. Tas nozīmē ka tā ģimene vienkārši gribēja bēgt no Lielbritānijas tāpēc ka UK izstājās no ES, jo acīmredzot tur nemaz nebija tik rožaini kā viņi cerēja.
 • Anna Strelkova

  Anna Strelkova

  Pasaule plosas navejos virus, bet nee, javazajas apkart!!! 🤦🏼‍♀️
  Un pec tam pasi par kaut ko vel neapmierinati.. Tiesam cilvekiem smadzenu vispar nav!!??
  • Aina Martinova

   Aina Martinova

   Anna Strelkova nav gan,jo no šodienas atsāk lidojumus!
  • Peteris Zandbergs

   Peteris Zandbergs

   Anna Strelkova tev galva spotets naveijoss idiotisms
 • Vitalijs Shkavronskis

  Vitalijs Shkavronskis

  Vai citam aviokompānijām tika piedavāts veikt šos lidojumus? Smartlynx, Rynair un tt!? Cenas jautājums līdz ar to būtu atrisināts! Manuprāt repatriācijas reisi ir valsts pasūtījums, Vai tika izsludināts konkurss par pakalpojumu sniegšanu!?
 • Imants Vidiņš
 • Ugis Ozolins

  Ugis Ozolins

  idioti, lasat pirms rejat... biletes jau bija nopirktas .. un ja gribi uz lv tad maksa pa jaunu ... gribetu redzet ka jums nelaimigajiem dirsejiem paatiktu tikt sada situacijaa...
 • Nikita Bondarenko
 • Ģirts Akmentiņš

  Ģirts Akmentiņš

  Kas ir laimes salās nav ko darīt,vai ari piegrieza skābekli🤣🤣🤣🤣🤣,ka bed prom kā no slīkstosa kuģa🤣🤣🤣🤣🤣🤣Vismaz vajadzēja 1500eiro
  • Dzintra Kauliņa

   Dzintra Kauliņa

   Ģirts Akmentiņš Tā ka nemana ka tie tautieši baigi muktu, ir uz palikšanu.
  • Ģirts Akmentiņš

   Ģirts Akmentiņš

   Dzintra Kauliņa Nu protams ka daudzi ir uz palikšanu....
 • Arturs Pipins

  Arturs Pipins

  Vispaar jau aviokompaanijas ciinaas par izdziivoshanu. Nesen nobankkroteeja Norwegian Airlines. Skandinaavu tirguu ienaaca substandartu Wizz Air.
 • Arnis Blodons

  Arnis Blodons

  Algoritms ir vienkāršs. Cilvēki aizbrauca, jo nespēja mītnes zemē sevi nodrošināt. Tātad no valsts palīdzību negaidīja. Atgriežoties ir jocīgi cerēt, ka valsts palīdzēs. Šai attieksmei ir kāda morāla blakne. Ja valstij nav pienākumu pret saviem pilsoņiem, tiem nav pienākumu pret valsti.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!