Sūdzību dēlis: Par repatriācijas reisa biļetēm prasīja gandrīz 900 eiro!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

290 komentāri
Par repatriācijas reisa biļetēm prasīja gandrīz 900 eiro!
PIXABAY

“Noklausījos ziņas par repatriācijas reisu, biju, maigi sākot, dusmīga, jo paziņoja, ka 3 daļa esot nobijusies par to, ka būs piespiedu pašizolācija. Tā gan nav tiesa.”

“Mana māsa ar savu ģimeni vēlas atgriezties mājās, laikus bija jau nopirkuši biļeti, lai būtu lētāk. Bija nopirkta uz 28. decembrī. Darbs uzteikts, īre uzteikta, bet bija aizliegums. Zvanīja uz vēstniecību, savāca visus papīrus, ko pieprasīja, un tad viņiem atsūta ziņu – lai atgrieztos ar repatriācijas reisu, biļetēs vajadzēs samaksāt 890 eiro par 2 pieaugušajiem un 2 mazām pirmsskolas meitiņām.

Māsai asaras! Ja viņa samaksātu šo naudu, atbraucot, viņai uz rokas paliktu tikai 30 eiro. Kur ir tā saucamā palīdzība no mūsu valsts? Kāpēc tā jāmelo? Un viņa nav vienīgā ģimene, kas bija spiesti atteikties no šā reisa!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Kristīne.