Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Par maksu spēlēt? Kāpēc jaunais sporta kompleks “Ušakova kepka” jau ir palicis par maksu?

“Labdien! Kāpēc jaunais sporta kompleks “Ušakova kepka” jau ir palicis par maksu? Jau pat lielais futbola laukums ir kļuvis par maksu. Kādā sakarā, tad Rīgas mērs taisīja par brīvu sporta kompleksu? Mēs prasam dežurantam, lai atslēdz laukumu un mūs burtiskā nozīmē pasūtīja. Tā tam tiešām jābūt? Esmu apjucis par solīto un sagaidīto!”

Iesūtīja: Artūrs

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Igors
 • Sandis
  0 0 0

  Sandis

  Sveiks,
  Tieši šādu pašu sūdzību ierakstīju, cerams, ka BEZ Tabu izveidos sižetu un pacels gaismā šo lietu, jo tas ir absurds, ka par mūsu nodokļu maksātāju naudu celtais stadions nav bezmaksas tā rajona iedzīvotājiem.
 • Jautrais analītiķis
  0 0 0

  Jautrais analītiķis

  Pasūtīšana ir viena lieta, bet maksas pieprasīšana - pavisam cita. Taču savu apjukumu varēsi izmantot tuvojošajās pašvaldību vēlēšanās(protams, ja vecums atļauj tajās piedalīties).

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl