Sūdzību dēlis: Par braucienu ar taksometru bija jāmaksā 35 eiro!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

16 komentāri
Par braucienu ar taksometru bija jāmaksā 35 eiro!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Mani vecāki 4. septembra vakarā devās no lidostas Rīga līdz “Origo”, lai paspētu uz pēdējo vilcienu mājās, tāpēc ātrumā iekāpa pirmajā taksī, kas bija brīvs.”

“Kad mamma jautāja, cik būs jāmaksā, taksists atbildēja – tik cik rādīs galā, tik arī būs. Skaitītājs bija novietots ļoti zemu aiz mehāniskās ātrumkārbas, lai no aizmugurējā sēdekļa nevar redzēt ciparus, un roka turēta uz ātrumpārslēga visu laiku.

Nonākot galapunktā, vecākiem bija šoks par summu, kas likās aizdomīgi liela, tāpēc paprasīja čeku, kuru taksometra vadītājs arī iedeva. Pēc čeka spriežot, šī kompānija nemaksā nodokļus, tur vispār grūti kaut ko saprast, centos atrast informāciju internetā par kompāniju, bet neko neatradu,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Ieva.