Sūdzību dēlis: Pamestais atkritumu konteiners pēc svētceļniekiem Aglonā

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

6 komentāri
Pamestais atkritumu konteiners pēc svētceļniekiem Aglonā

“Kopš vakardienas Aglonas bazilikas lielajiem svētkiem, mums Cirīšu ielas 1a daudzdzīvokļu mājas iedzīvotāju atkritumu konteiners ir pamests ar svētku apmeklētāju atstātajiem atkritumiem, kurš jau ir pāri malu malām. Un paradoksāli, ka tas ir laikam vienīgais konteiners Aglonā, no kura nav izvesti svētceļnieku atstātie atkritumi,” sūdzas Aglona iedzīvotājs Staņislavs.

“Simts metrus tālāk – pie autoostas – visi konteineri ir tukši. Tāpat Cirīšu ielā 2 un 2a konteineri ir tukši. Par situāciju esmu aizsūtījis e-pastu jaunievēlētajam Aglonas novada domes priekšsēdētājam Buteviča kungam, taču reakcijas nekādas. Ja tas būtu ziemā, tad to vēl varētu paciest, bet pašlaik kad ārā +23C, taisni ārprāts, kādi antisanitārie apstākļi veidosies pagalmā.
Kur ir problēmas atkritumus izvest, ja pats Buteviča kungs pirms svētkiem radio ēterā teica, ka valsts ir papildus piešķīrusi 38 tūkstošus eiro pāvesta vizītes nodrošināšanai?”