Sūdzību dēlis: Lai tiktu Viesītes bibliotēkā, pa kāpnēm uzkāpt nav iespējams!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Es esmu Viesītes iedzīvotājs. Vēlos noskaidrot, kādēļ dienas vidū pie Pils netiek tīrīts sniegs. Šāda situācija redzama vairākās Viesītes vietās.”

Lai tiktu Viesītes bibliotēkā, pa kāpnēm uzkāpt nav iespējams!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Cilvēki brien pa sniegu, sētnieki algas saņem, bet par ko? Pa kāpnēm, lai tiktu bibliotēkā, uzkāpt nav iespējams!” ziņo Artūrs.

5 komentāri

5 komentāri

 • Čiekurs.

  Čiekurs.

  Tas nav pasaules gals sniegs uz kāpnēm. Ziemā jālieto alpīnistu apavi lai var visas barjeras pārvarēt,un līdzi sapieru lāpstiņu priekš kāpnēm,tad gan ceļš būs brīvs uz bibliotēku. ???❄
 • Vo vellos

  Vo vellos

  Ziemā parādījies sniegs! Ko nu? Pirms klaigā paņem lāpstu un notīri!!!
 • pēdas
 • Apmeklētāja
 • Ir vārds

  Ir vārds

  Dīvaini, bet es tām kāpnēm sniegā redzu cilvēku pēdas. Tātad ir iespējams uzkāpt. :P

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!