Sūdzību dēlis: Pa logu paveras atkritumu kalni!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Jau vairākas nedēļas pa Malienas ielas 76 nama logiem paveras šāds skats!”

Pa logu paveras atkritumu kalni!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Atbildīgās institūcijas neuzskata par vajadzīgu šo savākt. Arī pie pašiem konteineriem savu būcenīti izveidojuši bezpajumtnieki, kur slēpj visādus atkritumu pārpalikumus!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta iedzīvotājs.

2 komentāri

2 komentāri

 • Rīgas namu pārvaldnieks

  Rīgas namu pārvaldnieks

  Labdien!

  Atkritumu apsaimniekotāji ir izveduši lielgabarīta atkritumus. Atgādinām, ka katram dzīvokļa īpašniekam jābūt atbildīgam un pašam jāveic lielgabarīta atkritumu utilizēšana, citādi šīs izmaksas par utilizāciju tiks attiecinātas uz visu dzīvojamo māju. Gadījumos, kad kāds novieto atkritumus tiem neparedzētā vietā, lūgums fiksēt faktu fotogrāfijā vai video un informēt par to Rīgas pašvaldības policiju - https://rpp.riga.lv/informe-policiju/!

  Šobrīd norisinās atkritumu izvedēja maiņa, sākumposmā var būt nepilnības. Aicinām par atkritumu izvešanas kvalitāti informēt, sūtot e-pasta vēstuli uz [email protected], iespēju robežās pievienojot arī fotogrāfijas.

  Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
 • Futene

  Futene

  Varētu noprecizet kur ir tā malienas ielā - Rīgā vai Slātavā?
  Padomju savienību likvidēja pirms 30 gadiem, tagad vairs viss ko redzi pa logu līdz pašai vladivostokai nav tavs - padomju cilvēka - īpašums.
  Vai zemes īpašnieks zin par šiem atkritumiem?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!