Sūdzību dēlis: Pa krānu tek oranžs ūdens!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Dzīvojam Pļavniekos, 9 stāvu ēkas 2. stāvā. Gandrīz katru dienu saskaros ar to, ka pa krānu tek oranžīgs ūdens!”

Pa krānu tek oranžs ūdens!
bez tabu

“Mājās ir arī bērni, mani šāda ūdens krāsa satrauc, kāds tam var būt iemesls un cik kaitīgs tas ir cilvēkam?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Marlēna.

9 komentāri

9 komentāri

 • Viktorija
 • Di

  Di

  Palasot komentārus rodas iespaids, ka visiem pa krānu tek dzidrs avota ūdens. Dzīvoju jaunā projekta tipa mājā, un diemžēl, šāds ūdens regulāri 1-2 reizes nedēļa parādās. Un to ka persona, kas šeit ierakstīja šo sūdzību, nezvana atbildīgajiem dienestiem ir pilnīgi saprotams, jo kad šie "dienesti" ierodas viss jau ir beidzies un viss ir super.Un pat paņemot šāda dzeltena ūdens paraugus "atbildīgais dienests" paziņo ka ūdens ir TĪRS!!!
 • Andersons

  Andersons

  Droši vien caurules tīra apsaimniekotājs,varbūt pati saimniece tīra
 • Oho.

  Oho.

  Pa manu krānu arī īpaši rītos dzeltens ūdens tek. Ko tas varētu nozīmēt?
 • Ha

  Ha

  Pierīgā dzeltens un smirdīgs ūdens ir ikdiena, bet domei vienalga.
 • Aigars Andersson
 • A

  A

  Neies jau zvanīt atbildīgajiem dienestiem. Nē, nē, nē, labāk pasūdzēsies Sūdzību dēlī, kas pilnīgi nekādi nerisinās problēmu.
 • Vilciens Brīv Dabā

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!