Sūdzību dēlis: Pa atkritumiem ložņā kaķi un ir nepatīkamas smakas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Rīgā, Krāslavas ielā 21, jau pirms divām nedēļām nezināmu iemeslu dēļ nosvila atkritumu konteiners (vismaz izskatījās nosvilis). Šobrīd ir atvests jauns konteiners, bet atkritumu kaudze nav savākta.”

Pa atkritumiem ložņā kaķi un ir nepatīkamas smakas!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Atkritumi stāv, pa tiem ložņā kaķi un karstumā pievienojas arī nepatīkamas smakas.

Vai Rīgas pašvaldībai tas nebūtu jāsakopj? Vedot jauno konteineru, atkritumu apsaimniekotājs, noteikti redzēja esošo situāciju,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Krista.

9 komentāri

9 komentāri

 • Sandra Pice

  Sandra Pice

  Nu varbut,kadam dzims biznesa ideja?Ja ir smarzzas kakaam,tad varbuut ari atkritumiem var tadas sakt razzot?
 • Andrzej Nemberg

  Andrzej Nemberg

  Jūs uz Juglas papīreni atbrauciet pirms bimbāt... 😉😂
 • Ivars Sostaks

  Ivars Sostaks

  Fascine sis sudzibas..... pasi piemetat... pasi ari ciesat....
 • Ivars Sostaks
 • Vilnis Priede

  Vilnis Priede

  Ak šīs nepatīkamās smakas,ložņā pa atkritumiem................................................
 • Inta Kauke
 • Arnita Zadvinska

  Arnita Zadvinska

  Bet sazināties ar apsaimniekotāju ir pārāk sarežģīti. Labāk uzrakstīšu kārtējo debīlo sūdzību BezTabu, jo nekam citam man smadzeņu nepietiek. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
  • Vilnis Priede

   Vilnis Priede

   Fu,cik kašķīga kundze!Nu tak neatņemat ,,žurnāļistiem,, maizītes donu.......................
  • Arnita Zadvinska

   Arnita Zadvinska

   Vilnis Priede nu kaut kā jau arī viņiem tā maizīte jānopelna , bet var jau drusku pafiltrēt to publicējamo materiālu 👍

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!