Sūdzību dēlis: “Osta indē visu apkārtni!”

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
“Osta indē visu apkārtni!”

“Labdien! Atrodos netālu no Rīgas Tirdzniecības ostas, no kuras teritorijas ik pa brīdim paceļas pelēki melnu dūmu/putekļu mākonis, ārā ilgi atrasties nav iespējams, jau pēc dažām minūtēm viss čirkst starp zobiem kā smiltis. Ticiet vai ne, vēl nesen tā bija smuka balta mašīna, bet tāda tā ir tagad! Ēku baltās palodzes ir tieši tādas pašas. Apkārt atrodas dzīvojamās mājas, kurās dzīvo cilvēki, arī bērni, kuriem šie visi indīgie putekļi jāelpo, nemaz jau nerunājot par kaut kādu degvielas smaku, kura izplatījusies visā apkārtnē!” raksta kāds “Bez Tabu” raidījuma skatītājs.

“Vai tiešām tai ostai, veicot visus putekļainos/smirdīgos darbus, nav jālieto nekādi filtri? Un var tā legāli indēt gan savus darbiniekus, gan apkārt dzīvojošos cilvēkus?” viņš uzdod jautājumu.