Sūdzību dēlis: Ogres tehnikuma kopmītnēm jau gandrīz divus gadus nav uzstādīti aizkari!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Dodoties ikvakara pastaigā, esmu novērojis, ka Ogres tehnikuma kopmītnēm jau gandrīz 2 gadus nav uzstādīti aizkari.”

Ogres tehnikuma kopmītnēm jau gandrīz divus gadus nav uzstādīti aizkari!
PIXABAY

“Blakus ir daudzdzīvokļu māja, no kuras vērot var visu – katru jauniešu soli, pat to, kā meitenes pārģērbjas. Manuprāt, tas nav pieņemami, ka to vērot var ikviens garāmgājējs.

Vai tiešām ir grūtības iegādāties aizkarus vai žalūzijas? Skati tiešām ir redzēti visdažādākie. Visa ikdienas dzīve. Iespējams, jaunieši nenojauš, ka katru vakaru viņus novēro!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Sandris.

41 komentārs

41 komentārs

 • Nu re
 • Vietējais
 • Puiši no lodziņa
 • Endijs Matevičs
 • Dzintra Dronka

  Dzintra Dronka

  Godātie komentētāji! Šīs kopmītnes ir renovētas pirms gada un vēl ir garantijas laiks. Koju iemītniekiem NAV ATĻAUTS pašiem neko ne karināt, ne urbt, ne līmēt, tādā veidā "bojājot" telpas. Un nav ko liet uz galvas samazgas ne bērniem, ne vecākiem!
 • Mareks Pavlovs

  Mareks Pavlovs

  Es nevaru ciest šos komentārus kas vnk nezinot situāciju komentē ka mūsdienu jaunatne izlaidusies 😀lai atnāk paši un uzkarina tādā gadījumā.Mums ir aizliegts vsp kko uz sienas stiprināt,kur ta nu vēl sienas urbt un štangas likt iekšā
  • Viktors Andžāns

   Viktors Andžāns

   Mareks Pavlovs Spriežot pēc rakstītā, jaunatnei būtu jāatgriežas skolas solā, lai vismaz bez kļūdām elementāru tekstu uzrakstītu! 🤦🏼‍♂️
   Pāriet uz citām kojām vajag, vai arī vērsties attiecīgajās iestādēs.
 • Šis raksts ir vienkārši smieklīgs.

  Šis raksts ir vienkārši smieklīgs.

  Pilnīgi nelabi paliek lasot visu "gudro cilvēku" komentārus, kuri taču visu zin labāk par tiem, kas reāli dzīvo kopmītnēs. Cilvēki - kuri nekad dzīvē pat nav redzējuši kopmītnes, nekad nav redzējuši kas notiek iekštelpās,raksta stulbas lietas neko nezinot tikai tāpēc, ka kāds vīrietis televizora vietā skatījās uz kopmītņu logiem.
 • Masina

  Masina

  Nav atlauts pasiem pielikt aizkaru stangas vai zaluzijas.Luk kada vaina ir tur kapec studenti ir spiesti dzivot ka zem lupas.
 • Loreta Fedotova

  Loreta Fedotova

  Kāpēc jāskatās svešos logos 🤦🏼‍♀️ Ja traucē redzamais, vienmēr var aizvilkt savus aizkarus 🤷‍♀️🤦🏼‍♀️
 • Anonīms

  Anonīms

  Visi te sūdzās ka jaunieši slinki palikuši, tajā pašā laikā kopmītnes istabiņās nemaz nedrīkst likt aizskarus, jo kopmītnes galvenie neatļauj, sākumā uzziniet visu pirms kaut ko čīkstat

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!