Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Ogrē, Zaķu ielā 2, jau nedēļu nekas nav tīrīts!”

Ogrē netiek tīrītas ietves!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Ogres namsaimnieks neliekas par ziņām neliekas ne zinis!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Silvija.

25 komentāri

25 komentāri

 • Rihards

  Rihards

  Jaunais namu pārvaldnieks Kaspars nav uzdevumu augstumos. Galvenais ka mērs aizstāv un stāsta cik viss labi Ogrē un citur nē.
 • Jaa

  Jaa

  Reti kurš sētnieks,tagad strādā godīgi..sevišķi ziemā novērojams.Ir arī labi piemēri.
 • Oskars Lejmalnieks

  Oskars Lejmalnieks

  Ta ir parsvara skaudiga latviesu daba-sudzeties,aprunat citus. Prot tik muldet. Tak ja nepatik tad ej un tiri tas lapas. Un ne tu darba devejs ne kada cita amatpersona-kur baz savu degunu. Pretigi cilveki!
 • Sanita Upe

  Sanita Upe

  Ak tu šausmas!!! Par lappām Siguldas kokos priecājās bet tikko nokrīt ta šausmas🤣
 • Samanta

  Samanta

  Rīgā ir vairākas ielas kur netiek tīrīts gadiem ilgi ... un nekas. Baložu ielā ir dažas ēkas, kur nekad nekas netiek darīts.
 • Gerda Ķirša
 • Nadīna Zeltiņa
 • Andris Valters

  Andris Valters

  Ogres namsaimnieks ir tikai viens no iemesliem, kāpēc Ikšķile ir pret pievienošanu Ogrei.
 • Xxxx
 • Alvis Siliņš

  Alvis Siliņš

  Tā Bez Tabu sūdzību siena ... 🤦🏼‍♂️
  provacē durakus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!