Sūdzību dēlis: Nozāģēts simtgadīgs ozols Ulbrokas centrā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

4 komentāri
Nozāģēts simtgadīgs ozols Ulbrokas centrā!

“Labdien! Ignorējot iedzīvotāju rakstveida protestus, pēc vēlēšanām nozāģēts simtgadīgs ozols Ulbrokas centrā!
Vairāk informācijas “Facebook”: Stopiņu novads – mēs te dzīvojam, strādājam un izklaidējamies!”

Iesūtīja: Roberts

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Santa Santa
  +1 +1 0

  Santa Santa

  Mēs cilvēki esam tādi rītardi...drīz dzīvosim betona ieskautā pilsētā bez neviena koka...
 • Kate
  +1 +1 0

  Kate

  Ja nezini-tad labāk nekomentē!Ozols varētu būt 300 gadu vecs,gandrīz 2,5 apkartmērs.Netaisījās krist,jo bija pmatīgs un stiprs,bet traucēja celiņa izbūvei.Tika falsificēta ekspertīze,kur norādīja ,ka ozolam ir 3daļa trupe.Bet lai man to neviens nemēģina iestāstīt,jo es savām acīm redzēju celmu-cieta vesela koksne,nekādas trupes!Ko nu vairs-nav ne zīmes,ka ozols tur vispār bijis!Nav koka-nav problēmu!
 • Žanis Mikalausks
  +1 +1 0

  Žanis Mikalausks

  Kad kādam uzkristu virsū tad teiktu vot kāpēc nenozageja utt

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl