Sūdzību dēlis: Nosalušas gotiņas sniegotā pļavā – “ņirgāšanās par dzīvniekiem!”

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Šorīt ārā temperatūra ir -14 grādu, bet dažu saimnieku slaucamās govis ir pa āru, uz tīruma viņas arī cilvēki slauc, zeme ir noklāta ar sniegu, ūdens sasalis, ko viņas ēd un ēd, kā viņas tur dzīvo?” – vaicā “Bez Tabu” skatītājs Valērijs.

Nosalušas gotiņas sniegotā pļavā – “ņirgāšanās par dzīvniekiem!”

“Tas skats ir redzams netālu no Preiļiem, Riebiņu novads, Pušča.”

61 komentārs

61 komentārs

 • Thor

  Thor

  Klau, jūs, pilsētnieki?! Lopiņi ārā jūtas lieliski, pašam govis cauru gadu dzīvo ārā, ir nojume, un katru dienu tiek padots siens un remdens ūdens, un lopi izskatās daudz labāk, un ir spēcīgāki. Zinat? Saskatu līdzību ar mums cilvēkiem... jūs tur savos betona džungļos sirgstat un slimojat, bet lauku cilvēki ir spēcīgāki un veselīgāki par jums. So... verdikts- Valērijs ir pilnīgs ambālis. Un pārējie " dzīvnieku mīļi" ar īsti neatpaliek; )
  • Igors

   Igors

   Tu laucinieks-tāpēc laikam lasīt nemāki- tas Valērijs raksta par to ka tām govīm nav ne ūdens ne siena, ne tavas pieminētās nojumes. Saprotu gaļiniekus turēt ārā, nejau pieniniekus. Pastāvi tu tā ārā un gribu redzēt cik veselīgs būsi. Laucinieks bļin.
   • Veselais saprats

    Veselais saprats

    pajolji - ja jau nau ko est un dzert, tad kapēc tās govis vēl nav nosprāgušas un ja saimnieki ir tādi muljki, tad kāpēc to lopińu tur tik daudz? Laikam jau tapēc ka tomert ir gan ko dzert, gan ko ēst, kartejais no mušas uzpustais zilonis
  • Veselais neprāts

   Veselais neprāts

   Varbūt laikus pamanīts un tiks novērsta cūcība. Varbūt tie lopi pēdējās kalorijas dedzina lai rītdienu sagaidītu, varbūt vnk saimnieki uz korķa uzsēdās. A varbūt veselais saprāts ir pajols
   • Veselais saprats

    Veselais saprats

    Man skiet ka veselais neprats ir uz korka usedies. Kāpēc gan lopi ziemā ārā nevarētu ganīties? Man gan skiet ka tur ir barotavas. Katru gadu sākas ziema un katru gadu kāds raksta to pashu sviestu, un katru gadu bez tabu uztaisa sižetu, kurā aizbāž mutes tiem kas no lopkopības neko nerubī. Droshvien arī šogad uztaisīs!
   • Veselais neprāts

    Veselais neprāts

    Ja tu esi uz korķa tas nenozīmē ka visi pārējie lok.
    Esmu bijis pats tur vairāk par govju sūdiem tur nevar redzēt kur nu vēl barotavas. Bilžu daudz barotavas nevienas. Nez kādēļ zemnieku ir daudz bet maz kas šādi ārā tur SLAUCAMĀS govis.
 • ejT

  ejT

  daudzās vietās Latvijā slaucamās govis ir ārā,tas ir no cilvēku slinkuma,lai tik mazāk darba pielikt un vairāk naudas izspiest.
  • Anatolijs

   Anatolijs

   Kāpēc tad turēt tās govis ja negrib strādāt? Šeit vienīgie kas tā varētu rīkoties.
 • Anonīms

  Anonīms

  Es zinu ka tās nabaga gotiņas pieder sievietei no Vārkavas novada zs"priedaine". Šausmas vai tad tā var ņirgāties par viņām, vai tiešām nau nevienas iestādes kas pārbauda. Ja nevar izbarot lai kauj nost nevis šitā ņirgājās. Man liekas ka par to pat krimināl atbildībai jābūt.
 • Anonīms

  Anonīms

  Es tās govis caurbraucot redzu katru dienu,tas traktors tur stāv no vasaras un ūdens tur nav ne piles. Un ja runa iet par sienu, varat aizbraukt un apskatīties tur pat kripatiņas naudas. Gribu vēl piebilst ka viņas tur stāv cauru diennakti.
 • Urbis ⛔

  Urbis ⛔

  Tās govis droši vien pieder kādai tur sievietei no Preiļu novada cik dzirdēts. Nav labi šīs šķirnes lopiem aukstumā zem klajas debess dzīvot,jo viņas nav jau ziemeļnieces. Varbūt cauru diennakti tās ārā uzturas.
 • Es

  Es

  Vispar jau saimniekiem ir siens, ko vinam dot, otrkart, tas traktors manuprat atvedis udeni, nevis slauc. Katra gadijuma, saimnieki jau nu nemegina nosaldēt savu maizi...
  • Igors
  • Mareks

   Mareks

   Uz ta tuksa un apsnigusa lauka nebija neviena siena rulona,un lidz ar to lopiem nebija ko est un dzert,jo tada laika viss salst!
  • Olegs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!