Sūdzību dēlis: Nosalušas gotiņas sniegotā pļavā – “ņirgāšanās par dzīvniekiem!”

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Šorīt ārā temperatūra ir -14 grādu, bet dažu saimnieku slaucamās govis ir pa āru, uz tīruma viņas arī cilvēki slauc, zeme ir noklāta ar sniegu, ūdens sasalis, ko viņas ēd un ēd, kā viņas tur dzīvo?” – vaicā “Bez Tabu” skatītājs Valērijs.

Nosalušas gotiņas sniegotā pļavā – “ņirgāšanās par dzīvniekiem!”

“Tas skats ir redzams netālu no Preiļiem, Riebiņu novads, Pušča.”

61 komentārs

61 komentārs

 • BEGINOTOS??

  BEGINOTOS??

  Var redzēt ka jūs dzīvojat vell pa mākoņiem ka pats nezināt ka rakstās begimots ??
  • Valerijs

   Valerijs

   Tā kā krievu valodā šis vārds rakstāms un izrunājams ar līdzskani „g”, nevis „h”, latviešu valodā ieviesusies kļūdainā forma „begemots
 • Par godu valerkai

  Par godu valerkai

  Vispār kam vis vairāk sāp tas par to, un domā. Cien Valerijs jums vārdam ar kkas trūkst var redzēt ka jūsu segvārds ir nu ļoti pareizs ??
 • Begimots

  Begimots

  Skatos jums vair nav kam piekasīties, es rakstu ka gribu ar ( g gan ar h) es rakstu ka ir jūs jau par tīro ceļu metas bažas ? jums jau patiktu nod......
 • Begimoti

  Begimoti

  Valerij jums vairāk ustrauc tas gotiņas, vai tas ka nav nodirsts ceļš? Teikšu tik vienu, kad suņam nav ko darīt........................... Tā sanāk ar jums skaudigiem un baigi pareizie cilvēciņi.. Ja būtu née dušas un nosalušas sen no tā bārā būtu palicis tik govju līķi,.
  • Valerijs

   Valerijs

   Kāds sakars ir ceļam?
   Jūsu saimniecība ir slavena ar šādiem gadījumiem, gan ēnu ekonomika, gan sliktie darba apstākļi u.t.t.
   Vis labi kas labi beidzas, bet sakartojaties tur.
   • Valerijs

    Valerijs

    Ir taču 21th, un ir behemots nevis begimoti-segvārdā nevajadzētu kļūdīties
  • rols

   rols

   Vel jau tik ziema sakusies, lopini izturigi, likishi buus veelak kaa katru gadu to te netruukst.
 • Begimoti

  Begimoti

  Valerij jums vairāk ustrauc tas gotiņas, vai tas ka nav nodirsts ceļš
 • Begimoti

  Begimoti

  Ak manu mīļo pistolit, cik jūs esat glupi, un jūsu raksti,. Ir viņam ko dzert un ēst nav ko laist baumas govis ir labāk paēduši nekā jūs.
  • Valerijs

   Valerijs

   Ne jau tu teiksi esmu paēdis vai ne. Jūs tur pasakas nestastat-gan jau šī raksta dēļ novāktas govis, bet ēst vai dzert laiciņu tiešām nebija-pasakat vēl ka meloju. Šajā slidenajā laikā pa koplietošanas ceļiem viņas aizdzen, radot uz ceļa bardaku. Uz ceļa nevienas govs fekālijas-jo nebija barojošās, vai pakaļas aizsalušas.
   • Liluli

    Liluli

    Pie velna ka govij var aizsalt pakaļa tas nav iespējams.
  • Mareks

   Mareks

   Protams,tagad tam govim ir ko est,jo pec sita raksta visas govis tika pardzitas uz veco fermu,Saimniecei palika kauns no visa sita kas notiek un negribeja ieklut nepatiksanas,bet vienalga ta nevar izrikoties ar lopiem
 • Irena Arce

  Irena Arce

  Šausmas!Saimnieci arī piesiet pie striķa un lai ganās uz sniegotā lauka! Kur skatās policija??
 • Anonīms

  Anonīms

  Ja nebūtu blakus citu zemnieku platību ar visvisādu kultūru viņas jau sen būtu beiktas. Es tik brīnos kā blakus zemnieķi to pacieš kad tās nabaga gotiņas lauž aplokus un ta aiziet pa visu apkārtni.
 • Anonīms

  Anonīms

  Es to neteiktu ja pats savām acīm braukājot garām neredzētu kā atbrauc ieslauc pāris kanniņas piena un aizbrauc.vismaz atvestu nabaga gotiņām kādu siena rulli un padzerties. Viņas jau arī vasarā tur pliku zemi grauza.
 • Anonīms

  Anonīms

  Tu lauciniek!!! Es gribētu lai tu man parādi kā remdenu ūdeni var dabūt gatavu Belakā kurš jau stāv labu laiku iesalis un tu vēl sauc sevi par laucinieku, es drīzāk tevi par aunu nosauktu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!