Sūdzību dēlis: Nosalušas gotiņas sniegotā pļavā – “ņirgāšanās par dzīvniekiem!”

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Šorīt ārā temperatūra ir -14 grādu, bet dažu saimnieku slaucamās govis ir pa āru, uz tīruma viņas arī cilvēki slauc, zeme ir noklāta ar sniegu, ūdens sasalis, ko viņas ēd un ēd, kā viņas tur dzīvo?” – vaicā “Bez Tabu” skatītājs Valērijs.

Nosalušas gotiņas sniegotā pļavā – “ņirgāšanās par dzīvniekiem!”

“Tas skats ir redzams netālu no Preiļiem, Riebiņu novads, Pušča.”

61 komentārs

61 komentārs

 • Anonims
 • S.S.

  S.S.

  Lopiņi tur ir pabaroti un padzirdīti.
  Kādam kungam vienkārš sagribējās ieriebt,un arī sadomāja to kā īsti nav.
 • Slaucēja.........

  Slaucēja.........

  Es uzskatu, ka Lūcijas kundze ir pelnījusi rājienu. Tām nabaga gotiņām jau labu laiciņu nav ko ēst un padzert. Un man kā slaucējai gotiņu žēl. Vajadzētu uz pašas Lūcijas izmēğināt atstāt bez ēdiena un dzēriena.
  Tā ir ņirgāšanās pret lopiņiem
 • SIA. Laba veselība

  SIA. Laba veselība

  Cien rakstītāji, zinot jau nescik gadu šo kundzi. Varam pateikt vienu viņai vis ir vienalga, lai tik lopu skaits un laba samaksa. Mums neskauž ne, bet vienkārši gribam taisnību pret citiem lauksaimniekiem. Tik sāpīgi noskatīties kā mūsu cienītā pašvaldība ( PVD) tik apciemo un neko nedara. Un mīļas slaucējas vai tur vispār ir kāda gotiņa vesela un vai ir spējīgas dot pienu?
 • valdibai pardomaam
  +12 +12 0

  valdibai pardomaam

  Latvija aizliegts jaat uz strausiem, bet slaucamas govis turet ziemaa uz lauka atlauts ?
 • slauceja
  +12 +12 0

  slauceja

  Shos lopinus no mocibam atbrivos vien saimnieces Lucijas k-dzes un vinas dela Ivara nave. Visas Preilu rajona atbildigas instances ir bezspecigas, jau gadiem shaja saimnieciba notiek nirgashanas par lopiniem, kaiminu darziem, meziem un labibas laukiem, Dovoles ezers iet uz parpurvoshanos no lopu mesliem taja. Saimniecei vien interese lopinu skaits un supsidijas . Diemzel vel nav izdomats lidzeklis pret apmatibu.
  • es ari

   es ari

   tinies no turienes darga, paris gadi atpakal tas pats bardaks bija, reti kurai govij visi cetri pupi veseli ei tu izslauc tadas.
   • kuzja

    kuzja

    starp citu-govs uz trim pupiem var palikt arii nemaakuliiga slauceeja dēļ!!! ta ka padoma vai tas govis pats neesi saskādējis?....
  • ...
   • vietejais

    vietejais

    ta ir viena saimnieciba
 • bauris

  bauris

  Tāds pats pārkāpums.kā tiem kuri visu gadu tur lopus pie ķēdes untraktors ēdina!
 • Lilija

  Lilija

  Loti cienitais kungs ,labak domajat ka citiem saimniekiem neriept bet gan skatieties , ka dzivo pats esmu saskarusies ar to ka pasai ir bijis saimnieciba ari es lauka ziema laidu godinas ,bet tas nenozime ka vinas nav parotas kapec tad tu pats staiga pa aru ,tev tad ari nav ko est ,vai dzert ,es so zemnieku saimniecibu zinu jau gadiem,nav no tas gimenes ne viens nav ne dzerajs ne pioetahs ka jus vinus nosaucat ,vienkarsi jus esat nelietis ,kam vienkarsi skaudz ka citi var dabut ko velas ,bet jus ne ,.SiS raksts ir atriebibas plans ,jo savadak cilveks nevar atriebties ,bet gan sada veida ,tas no si cilveka puses ir cuciski ,mes visi sanemsim dieva sodu ,bet nejau vinam sodit.
  • Hi-hi

   Hi-hi

   Man tik jāiesmej par šādu komentāru.Piedāvāju aizbraukt un mēģināt mājā ieiet, tad var domāt kas ir kūtī lopiem...
 • G

  G

  Labi te nau par ko strīdēties ne mūsu saimniecība ne mūsu galvās sāpes.
  Vnk zināmi cilvēki kas tur strādā un ir tie lopiņi pabaroti un padzirditi. Neredzu te neko traģisku kam negadās ziņot daudzus pat vell lielākus zemniekus kuriem iesal mēslos. Katrs no savām kļūdām mācās, bet šī sieviete ar savējiem lopiņiem tiek galā un barības ir. Visu labu prieks bij padiskutēt BEHIMOTS-begimots?
 • Begimots

  Begimots

  Un kāds sakars. Kur jūs ravat ka mana saimniecība? Jūs 21th ejiet atpūsties jums jau kaut kas jukst??

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!