Sūdzību dēlis: Nosalušas gotiņas sniegotā pļavā – “ņirgāšanās par dzīvniekiem!”

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Šorīt ārā temperatūra ir -14 grādu, bet dažu saimnieku slaucamās govis ir pa āru, uz tīruma viņas arī cilvēki slauc, zeme ir noklāta ar sniegu, ūdens sasalis, ko viņas ēd un ēd, kā viņas tur dzīvo?” – vaicā “Bez Tabu” skatītājs Valērijs.

Nosalušas gotiņas sniegotā pļavā – “ņirgāšanās par dzīvniekiem!”

“Tas skats ir redzams netālu no Preiļiem, Riebiņu novads, Pušča.”

61 komentārs

61 komentārs

 • latgola

  latgola

  eu,jūs tur tukšgalvji-mežā stirnai mīnus 14 grādos vispār nav ko dzert-arī bez siena un jumta dzīvo....aiz viena koka paslēpusies meža caurvējā?.... protams ,ir jārūpējas par lopiem,bet šitādi ,atvainojat,idiņi jau tiešām sāk besīt ārā...ieteiktu tiem tipa dzīvniekmīļiem bioloģiju un zooloģiju vēlreiz pāršķirstīt....zābaku bars....
 • Tantuks

  Tantuks

  Tās nav galas šķirnes govis,bet piena .....sals ir kaitīgs.....tur bus slimu govju piens...
 • Gunta Kovasi ex malinovska

  Gunta Kovasi ex malinovska

  te daziem ar domaashanu ir kaa ir. ar goviim viss ir kartiibaa. tas ir aciim redzami.
 • Sanita

  Sanita

  Pvd neko neredz Daugavpils tirgū tirgo cūkgaļu sapuvušu velns zin no kurienes ievestu, tieši tur kur tirgo vistas galu
 • Zem......

  Zem......

  Interesanti vai PVD apciemo Lūciju?? Un vai vispār ir kāda informācija par to
  Vai jārīkojas un jāraksta augstākās izglītības iestādes,.
 • Anita

  Anita

  Kaut kas arprats! Ka redzams,tas gotinas ir domatas vilnas audzinasanai,ne slauksanai,vai vienkarsi -izmeginajuma lopini.
 • SIA LABA VESELIBA

  SIA LABA VESELIBA

  Tu domā ka tur tagad ir labāk?
  Vai ir bijis kāds? Mūsu PVD ir............ Uz visu piever acis., bezjēdzīgi jums te rakstīt
 • Zemniekdēls

  Zemniekdēls

  Gribētu dzirdēt PVD komentārus ar kārtējo attaisnošanos, jau 2010.gadā bija presē fotogrāfijas ar lopiem, kas nosprāguši upē, kur ganījās "zemnieces" ganāmpulks. Zaļie papīri visu notušē...
 • Anonīms

  Anonīms

  Laura kas par stulbībām, ja gribētu adresi viegli atrast itīpaši šai pārvaldniece jo viņa ir slavena Latgalē ar šo haosu. Man liekas ja tur ierastos pareizais PVD un bez nekādiem brīdinājuma zvaniem un paziņām kā šoreiz. Es domāju ka tur nepietiktu papīru līdzi pārkāpumu sastādīšanai. Nevajag te gvelzt stulbības un cilvēkus taisīt par idiotem.
 • Laura

  Laura

  Tie, kas zin konkrētu adresi, lūdzu ziņot PVD. Neesam vienaldzīgi!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!