Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Šorīt ārā temperatūra ir -14 grādu, bet dažu saimnieku slaucamās govis ir pa āru, uz tīruma viņas arī cilvēki slauc, zeme ir noklāta ar sniegu, ūdens sasalis, ko viņas ēd un ēd, kā viņas tur dzīvo?” – vaicā “Bez Tabu” skatītājs Valērijs.

Nosalušas gotiņas sniegotā pļavā – “ņirgāšanās par dzīvniekiem!”

“Tas skats ir redzams netālu no Preiļiem, Riebiņu novads, Pušča.”

54 komentāri

54 komentāri

 • SIA LABA VESELIBA

  SIA LABA VESELIBA

  Tu domā ka tur tagad ir labāk?
  Vai ir bijis kāds? Mūsu PVD ir............ Uz visu piever acis., bezjēdzīgi jums te rakstīt
 • Zemniekdēls

  Zemniekdēls

  Gribētu dzirdēt PVD komentārus ar kārtējo attaisnošanos, jau 2010.gadā bija presē fotogrāfijas ar lopiem, kas nosprāguši upē, kur ganījās "zemnieces" ganāmpulks. Zaļie papīri visu notušē...
 • Anonīms

  Anonīms

  Laura kas par stulbībām, ja gribētu adresi viegli atrast itīpaši šai pārvaldniece jo viņa ir slavena Latgalē ar šo haosu. Man liekas ja tur ierastos pareizais PVD un bez nekādiem brīdinājuma zvaniem un paziņām kā šoreiz. Es domāju ka tur nepietiktu papīru līdzi pārkāpumu sastādīšanai. Nevajag te gvelzt stulbības un cilvēkus taisīt par idiotem.
 • Laura

  Laura

  Tie, kas zin konkrētu adresi, lūdzu ziņot PVD. Neesam vienaldzīgi!
 • Anonims
 • S.S.

  S.S.

  Lopiņi tur ir pabaroti un padzirdīti.
  Kādam kungam vienkārš sagribējās ieriebt,un arī sadomāja to kā īsti nav.
 • Slaucēja.........

  Slaucēja.........

  Es uzskatu, ka Lūcijas kundze ir pelnījusi rājienu. Tām nabaga gotiņām jau labu laiciņu nav ko ēst un padzert. Un man kā slaucējai gotiņu žēl. Vajadzētu uz pašas Lūcijas izmēğināt atstāt bez ēdiena un dzēriena.
  Tā ir ņirgāšanās pret lopiņiem
 • SIA. Laba veselība

  SIA. Laba veselība

  Cien rakstītāji, zinot jau nescik gadu šo kundzi. Varam pateikt vienu viņai vis ir vienalga, lai tik lopu skaits un laba samaksa. Mums neskauž ne, bet vienkārši gribam taisnību pret citiem lauksaimniekiem. Tik sāpīgi noskatīties kā mūsu cienītā pašvaldība ( PVD) tik apciemo un neko nedara. Un mīļas slaucējas vai tur vispār ir kāda gotiņa vesela un vai ir spējīgas dot pienu?
 • valdibai pardomaam

  valdibai pardomaam

  Latvija aizliegts jaat uz strausiem, bet slaucamas govis turet ziemaa uz lauka atlauts ?
 • slauceja

  slauceja

  Shos lopinus no mocibam atbrivos vien saimnieces Lucijas k-dzes un vinas dela Ivara nave. Visas Preilu rajona atbildigas instances ir bezspecigas, jau gadiem shaja saimnieciba notiek nirgashanas par lopiniem, kaiminu darziem, meziem un labibas laukiem, Dovoles ezers iet uz parpurvoshanos no lopu mesliem taja. Saimniecei vien interese lopinu skaits un supsidijas . Diemzel vel nav izdomats lidzeklis pret apmatibu.
  • es ari

   es ari

   tinies no turienes darga, paris gadi atpakal tas pats bardaks bija, reti kurai govij visi cetri pupi veseli ei tu izslauc tadas.
  • ...
   • vietejais

    vietejais

    ta ir viena saimnieciba

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!