Sūdzību dēlis: Nosalušas gotiņas sniegotā pļavā – “ņirgāšanās par dzīvniekiem!”

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

61 komentārs
Nosalušas gotiņas sniegotā pļavā – “ņirgāšanās par dzīvniekiem!”

“Labdien! Šorīt ārā temperatūra ir -14 grādu, bet dažu saimnieku slaucamās govis ir pa āru, uz tīruma viņas arī cilvēki slauc, zeme ir noklāta ar sniegu, ūdens sasalis, ko viņas ēd un ēd, kā viņas tur dzīvo?” – vaicā “Bez Tabu” skatītājs Valērijs.

“Tas skats ir redzams netālu no Preiļiem, Riebiņu novads, Pušča.”

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Mareks
  +15 +14 -1

  Mareks

  Uz ta tuksa un apsnigusa lauka nebija neviena siena rulona,un lidz ar to lopiem nebija ko est un dzert,jo tada laika viss salst!
 • Anonīms
  +17 +14 -3

  Anonīms

  Es zinu ka tās nabaga gotiņas pieder sievietei no Vārkavas novada zs"priedaine". Šausmas vai tad tā var ņirgāties par viņām, vai tiešām nau nevienas iestādes kas pārbauda. Ja nevar izbarot lai kauj nost nevis šitā ņirgājās. Man liekas ka par to pat krimināl atbildībai jābūt.
 • Anonīms
  +17 +14 -3

  Anonīms

  Es tās govis caurbraucot redzu katru dienu,tas traktors tur stāv no vasaras un ūdens tur nav ne piles. Un ja runa iet par sienu, varat aizbraukt un apskatīties tur pat kripatiņas naudas. Gribu vēl piebilst ka viņas tur stāv cauru diennakti.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl